До вершин учительської праці!

Щорічний конкурс педагогічної майстерності – одна із яскравих подій в освіті Хорошівського ра-йону. Це змагання талановитих освітян, які демонструють високий рівень професійної підготовки та педагогічної майстерності. Для кожного учасника конкурсу школа – це життя, а вчительський талант – це, насамперед, покликання і невтомна праця.
Отож і цьогоріч 7 кращих педагогів району об’єднав районний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2018» у номінаціях «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика»» та «Фізична культура», який відбувся у грудні 2017 року на базі Хорошівської гімназії.
Районний тур конкурсу проводився в очній формі за наступними конкурсними випробуваннями: «Відеопрезентація» з досвіду роботи вчителя; «Тестування з фахової майстерності»; «Практична робота» (складання за обраною в результаті жеребкування навчальною темою плану-конспекту уроку); мйстер- клас із предмета : «Я роблю це так».
Усі учасники конкурсу показали високий рівень професійної майстерності та любов до обраної справи.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

За підсумками журі переможцями районного туру Всеукра-їнського конкурсу «Учитель року – 2018» визнано таких учасників: у номінації «Фізична культура» – Карповича Юрія Анатолійовича, вчителя Новоборівської гімназії; у номінації «Українська мова» – Турчин Інну Василівну, вчителя Хорошівської гімназії; у номінації «Фізика» – Мазяра Сергія Валентиновича, вчителя Новоборівського ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ліцею; у номінації «Німецька мова» – Панченко Олену Володимирівну, вчителя Хорошівської гімназії.
Лауреатами конкурсу стали вчителі: Сулима Наталія Іванівна (Іршанський НВК), Панченко Наталія Сергіївна (Хорошівська гімназія); Мельничук Олексій Григорович (Іршанський НВК).
Усі учасники конкурсу нагороджені грамотами та дипломами відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму райдержадміністрації та отримали подарунки від керівників відділів освіти об’єднаних територіальних громад.
Бажаємо успіхів нашим переможцям в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»!

Олена Матвійчук.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

One Response to До вершин учительської праці!

  1. Шевчук Валентина

    Такі заходи ще раз доводять: талановитих педагогів у нас ціла когорта! Подяка їм за копітку працю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *