Зображення унікального берилу із нашого музею подорожуватиме світом на поштовій марці

Коштовний камінь берил «Апостоли Петро і Павло», що є унікальним паралельним зростком двох кристалів і був видобутий саме в День первоверховних апостолів Петра і Павла, тепер зображений на поштовій марці, яка нещодавно була введена в обіг. Цей та інші символи Житомирщини у вигляді марок прикрашатимуть вітчизняні поштові конверти. Композицію поштової атрибутики виготовили в «Укрпошті» у серії «Краса і велич України», а вперше запустили їх у обіг у Житомирі в день Святого Миколая.
19 грудня у центральному відділенні Укрпошти в Житомирі працівники закладу встановили експозицію філателістичної продукції – блок, марку, конверт із відтиском штемпеля, що виготовлені спеціально для згаданої вище художньої серії.
Біля галерейної локації було проведено і погашення (введення) продукції за участю заступника голови Жи-томирської ОДА Ярослава Лагути, ди-ректора Житомирської дирекції ПАТ «Укрпошта» Олександра Нечипорука, настоятеля Свято-Михайлівського ка-федрального собору отця Богдана, директора ДУ «Музей коштовного і декоративного каміння» Віталії Яковлєвої .
Світлана Федоренко.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *