Тим, хто нас захищає

Сьогодні десятки тисяч патріотів борються за свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Наші захисники, як ніколи, потребують уваги й розуміння від своїх співгромадян, у тому числі й від дітей та молоді. Одним із підтверджень небайдужості юного покоління до долі своєї Батьківщини є участь в акціях і заходах, що проводяться з метою моральної та матеріальної підтримки української армії.
22 грудня в малій залі Хорошівської районної ради проведено благодійну виставку-продаж дитячих виробів «Творчою дорогою до мирного неба». Участь у ній узяли учні та вихованці Топорищенського НВК, Будо-Рижанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Червоногранітнянської ЗОШ І-ІІ ступенів, Хорошівського НВК, Хорошівської гімназії, Хорошівського Центру дитячої та юнацької творчості, Іршанського НВК, Іршанського Центру естетичного виховання та Новоборівського дитячого будинку-інтернату.
Значну кількість виробів подарували діти нашим захисникам, уклавши у кожен часточку своєї душі, віри, надії і безмежної дитячої любові.
Депутати районної ради, працівники райдержадміністрації, гості та відвідувачі виставки, купуючи вироби, виготовлені дитячими руками, продемонстрували високий рівень патріотизму та надали фінансову підтримку в сумі 3225 грн нашій славетній 95-й десантно-штурмовій бригаді.
Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму райдержадміністрації висловлює щиру подяку учасникам акції та усім небайдужим до подвигу наших героїв.
Беручи участь в акції, діти закликають усіх не бути байдужими до долі нашої Батьківщини. Підтримаймо один одного в такий нелегкий для всіх українців час!
І нехай цей невеликий внесок на допомогу героям буде частиною великого добра, яке стане запорукою щасливого майбутнього нашої України.
Слава Україні!
Олена Матвійчук.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *