Безпека на дорозі

Щорічно у світі майже 1,3 млн людей гине у дорожньо-транспортих пригодах. Це більше як 3 тисячі осіб за день. І більше, ніж половина цих людей є пішоходами. Ще 20-50 млн чоловік у разі аварій зазнають травм.

Із метою поліпшення роботи щодо запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки, в Іршанському НВК «Гімназія – ДНЗ» з 20 по 24 листопада відбувся Тиждень безпеки дорожнього руху.

Це сім днів масштабних та інформаційних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

Відповідно до тематики Тижня в закладі були проведені заходи: єдиний урок із правил дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпека життя» (1-11 кл.), для учнів 1-4 класів – практичне заняття «Пішохідний перехід». Для учнів 7-8 класів провели урок-дискусію «Правила нашої безпеки». П’ятикласники показали свої знання з правил дорожнього руху та історії їх виникнення під час інтерактивної гри «Я – учасник дорожнього руху» , переможцями якої стала команда «Смайлики» 5- Г класу. А фінальним акордом Тижня став КВК «Дорожній патруль» серед старшокласників. На вечорі зустрілися команди «Не гальмуй» (11-А кл.), «Окріп»(11- Б кл.) та «П’яте колесо»(11- В кл.). Вдалі жарти, доброзичливий гумор панували під час конкурсу «Розминка». Команди вміло розпізнавали різноманітні знаки в конкурсі «Упізнай знак». Під час практичного завдання «Знак, який би ми розмістили у приміщенні гімназії, на шкільному подвір’ї, біля визначного місця селища, на місці відпочинку», старшокласники запропонували свої варіанти знаків.

Та найвеселішим було «Домашнє завдання», де команди відтворили випадки із життя учасників дорожнього руху. Під час КВК старшокласники довели, що вони вміють не лише дотепно жартувати, але й мають відмінні знання з правил дорожнього руху та вміють їх застосовувати на практиці.

У результаті місця розподілилися таким чином: І місце – команда «П’яте колесо» (11-В кл); ІІ місце – команда «Не гальмуй» (11-А кл) ІІІ місце – команда «Окріп» (11-Б кл).

Тиждень поглибив знання учнів з безпеки руху, сприяв розвитку практичних навичок.

Алла Мойсеєнко.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *