Моя душа закохана у рідний край

Найкраще місце на землі – це те, де народився, виріс, де проходило твоє дитинство. Для нас таким місцем є наша Україна – наше рідне селище Хорошів.

Рідний край… Ми впізнаємо його за пахощами квітучих лугів, за шелестом вітру в кронах дерев, за неповторним смаком джерельної води. Не дивно, що ті, хто назавжди покидають рідну країну, потім до кінця життя сумують за Батьківщиною.

17 листопада Хорошівська бібліотека для дітей спільно з Хорошівським НВК №1 провела конкурс читців віршів «Моя душа закохана у рідний край», присвячений творчості наших поетів-земляків. Звучали поезії А. Балан, Л. Гусєвої, А. Пантуса, С. Стратонович, В. Миська, Т. Хомінської, Г. Петренко (Рак), С. Сіваченка, І. Голяченко та Л. Малярчук.

Участь у конкурсі брали учні 4-го, 5-го та 6-го класів Хорошівського НВК №1, а оцінювало їх шановне журі у складі Катерини Молодиченко, Наталії Ткачук та Ігоря Цвіри – історика, краєзнавця, лектора Хорошівського музею історії району, який був не тільки членом журі, а й гостем нашого свята. Він розповів дітям про свою нову книгу «Літопис Хорошева».

Конкурс пройшов емоційно і цікаво. Учасниками були 18 школярів. Переможців вибрати було не так уже й легко, адже кожен із дітей намагався гарно прочитати і донести вірш до слухачів. Перемогу серед 4-х класів здобула Красуцька Олександра, серед 5-х – Павлюк Вікторія, серед 6-х – Жуковська Юлія.

Дякуємо всім дітям за участь, бажаємо здоров’я, натхнення та успіхів. Завдяки вам, юні читачі, у кожного з присутніх у залі була можливість поспілкуватися віч-на-віч з природою рідного краю і не тільки. Адже часто буває так, що людина багато чого може розповісти про країну взагалі, але майже нічого про свою малу батьківщину – село, місто чи область, де вона народилася.

Красивих є на світі безліч місць:
Столичні парки, сквери і озерця.
А я люблю мій рідний Хорошів
Лише йому належить моє серце.
В. Іщук.

Катерина Мельниченко.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *