Цвіти, село, для щастя і добра!

День села – це завжди добре і світле свято для великої та дружньої сім’ї односельчан. Щорічно за традицією, 10 листопада, в День святої Параскеви, мешканці села Давидівки відзначають День села.

Саме цього дня з’їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. А село,як завжди, радо зустрічає гостей.

10 листопада в Давидівській церкві святої великомучениці Параскеви, яка освячує людей на добрі діла, є покровителькою жінок, сім’ї та шлюбу, вважається цілителькою від важких душевних та тілесних хвороб, відбулося святкове богослужіння. Прихожани разом із настоятелем отцем Миколою, просили у святої покровительки здоров’я і заступництва.

11 листопада давидівчани продовжили відзначати День села культурно-мистецькими заходами

Перед початком святкового концерту у фойє сільського клубу усіх присутніх частували смачною рибною юшкою та пловом.

Жителі й гості села мали змогу переглянути виставку дитячих малюнків та виставку виробів із підручних матеріалів «Моє рідне село». Справила враження і виставка давидівських вишивальниць.

Композицією «Хліб-сіль» у виконанні танцювального колективу Давидівського НВК (ДНЗ І-ІІ ст.) розпочався святковий концерт.

Односельців зі святом привітали: отець Микола, в.о. старости Давидівського старостинського округу Галина Перчук, директор Давидівського НВК (ДНЗ І-ІІ ст.), депутат Хорошівської ОТГ Наталя Рип’янчин, голова ветеранської ради Ольга Сівченко та активна жителька Галина Устимович. Галина Пилипівна у своєму виступі прочитала власний вірш “Учителі наші дорогенькі” про шановану родину Олександра Кузьмовича та Ольги Андріївни Огородників, які багато років виховували дітей села та були зразком для наслідування.

Привітали громаду і почесні гості – заступник селищного голови Василь Зіник та керуюча справами виконкому Хорошівської ОТГ Лариса Головач, які вручили навчальному закладу сертифікат на 10 тисяч грн. та пакет дитячих іграшок.

За фінансової підтримки підприємців жителям села були вручені подарунки в різних номінаціях, зокрема, учасникам АТО, воїну-афганцю, багатодітній та прийомним сім’ям, найстаршому та наймолодшому жителям, найстаршій та наймолодшій подружнім парам, вишивальницям.

Між вітаннями та святковими промовами глядачі насолоджувалися піснями церковного хору, виступами учнів школи, гаряче аплодували учасникам вокальної групи «Червоні маки», дуетам у складі Тетяни Бури, Наталії Токової, Тетяни Павлюк, Ірини Матвійчук, Ніни Гринчук, Каріни Бури, Юлії Токової, солістам-вокалістам Марії Іванській, Роману Ушакову та аматору Миколі Ковальчуку.

Свято проходило весело, панувала атмосфера злагоди, відчувалося, що День села – це свято єднання. Саме в такі моменти особливо відчувається любов і гордість за свою малу батьківщину, охоплює відчуття єдиної родини. Нехай і надалі село процвітає, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку.  Дійство закінчувалось, та людям не хотілося розходитися по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини в Давидівку.

Святкування Дня села – це гарна традиція, яку варто продовжувати. Це своєрідний підсумок усього зробленого за певний проміжок часу.

Ніна Гринчук, завідуюча клубом.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *