У Хорошеві звітували аматори народного мистецтва

9 листопада у великому залі Хорошівського будинку культури відбувся святковий гала-концерт, який став підсумком творчих звітів усіх закладів культури зі старостинських округів Хорошівської громади і був присвячений професійному святу – Всеукраїнському дню працівників культури.

Концерт розпочала театральна студія «Феєрія» літературно-пластичною композицією «Легенда Поліського краю». Радували глядачів своїми виступами народні колективи – хор народної пісні під керівництвом Діани Перетейко та духовий оркестр під керівництвом Іллі Горностая.

Бурхливими оплесками зал зустрічав сольних виконавців пісень – Наталію Ваховську, Юрія Рожка, Людмилу Ковальчук, дует у складі Віти Ткачук і Людмили Кириленко.

Захоплення глядачів викликали хореографічні композиції спортивно-бального клубу «Кристал» і танець зі свічками, присвячений героям АТО, танцювального колективу Поромівського будинку культури.

Виступали найкращі вокальні колективи: гурт Теренецького клубу-філіалу, «Берізка» Березівського клубу-філіалу, вокальний колектив «Мальви» Сколобівського клубу-філіалу, вокальний колектив «Вишиванка» Рижанського клубу-філіалу, вокальний квартет Краївщинського клубу-філіалу, вокальний колектив «Любисток» Дворищенського сільського будинку культури-філіалу.

Веселили глядачів гумористи Назар Ковалишин та Юрій Сівченко.

Зі щирими словами вітань та побажаннями подальших творчих здобутків виступив селищний голова Володимир Столярчук. Він вручив найвищу відзнаку Хорошівської селищної ради «Почесний громадянин Хорошева» за багаторічну сумлінну працю та розвиток культури керівнику духового оркестру будинку культури Іллі Дмитровичу Горностаю (фото 2). А також селищний голова вручив сертифікат на суму 50 тисяч гривень відділу культури та будинку культури на зміцнення матеріально-технічної бази закладу.

Від районної ради та районної державної адміністрації виступили заступник голови районної ради Лілія Ковальчук та керівник апарату райдержадміністрації Ігор Ткач. Вони нагородили грамотами ветеранів культури району Галину Шер, Людмилу Залевську,відзначили грамотами керівника хору народної пісні Діану Перетейко та кращу учасницю художньої самодіяльності Ольгу Попроцьку.  Також представники районної влади вручили грамоти завідуючим закладами культури у селах району: Тетяні Чернявській (Катеринівка), Катерині Човнюк (Топорище), Людмилі Колесник (Галинівка) та Галині Бутрик (Гацьківка).

Народний артист України Юрій Градовський вручив дипломи за участь у творчих звітах та цінні подарунки завідуючим Грабівським, Данилівським, Дашинським, Невирівським, Солодирським, Ставківським клубами-філіалами.

Лауреатів серед клубів-філіалів у творчому звіті аматорських колективів нагородив заступник директора обласної філармонії, заслужений працівник культури України Віктор Балюрко.

За 3-тє місце були відзначені Теренецький, Знам’янський, Суховільський клуби-філіали. За 2-ге місце – Березівський та Давидівський клуби-філіали. За 1-ше місце – Сколобівський клуб-філіал.

Віктор Балюрко також за дорученням управління культури Житомирської облдержадміністрації вручив відзнаку за підсумками щорічного обласного конкурсу «Золоті джерела» методичній службі Хорошівського будинку культури як кращій в області.

Грамотою управління культури за гарну роботу була відзначена директор будинку культури Зофія Райковська. Начальнику відділу культури Олегу Шишуку було вручено Подяку Житомирської обласної ради за багаторічну сумлінну працю.

Для відзначення кращих вокальних колективів на сцену був запрошений депутат обласної ради Володимир Ковальчук. Він вручив дипломи та цінні подарунки вокальному колектиу «Вишиванка» Рижанського клубу-філіалу та квартету Краївщинського клубу-філіалу.

Нагороди лауреатам серед сільських будинків культури вручав депутат обласної ради Анатолій Подік. Він відзначив за 3-є місце  Грушківський, за 2-е місце Поромівський, а за 1-ше місце Зубринський сільські будинки культури-філіали.

Гран-прі у творчих змаганнях виборов Дворищенський сільський будинок культури-філіал. Директору цього закладу Наталії Сапожник вручали диплом і цінні подарунки селищний голова Володимир Столярчук, начальник відділу культури Хорошівської селищної ради, заслужений працівник культури Олег Шишук та соліст жарт-гурту «ЧІП» Олександр Нечипоренко.

Усі присутні в залі представники влади та глядачі вкотре переконалися, що галузь культури у Хорошівській громаді має гарні здобутки й активно розвивається. Зичимо нашим працівникам культури та аматорам і надалі розвивати народну творчість та відроджувати народну культуру на славу і користь народу.

Світлана Федоренко.
Фото Ірини Коханської.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *