Новий чемпіон України з фрі-файту 2017 – із Хорошева!

Фрі-файт – це змішаний вид бойових мистецтв. Він дозволяє спортсмену використовувати зручну для нього тактику ведення бою. Сьогодні фрі-файт активно розвивається і напрацьовує все нові прийоми, що допомагають досягти перемоги, не порушуючи офіційно затверджених правил.

У Хорошівській дитячо-юнацькій спортивній школі вже близько 5-ти років працює гарний тренер з даного виду спорту – Сергій Козакевич. Він уміло та цілеспрямовано виховує майбутніх чемпіонів. На сторінках нашої газети вже багато разів розповідалося про досягнення його учнів.

Минулі вихідні знову були плідними для тренера та його вихованців. Сергій Козакевич та троє хлопців їздили на чемпіонат України з фрі-файту серед юнаків, який проходив 28-29 жовтня у місті Кременчук Полтавської області. У змаганнях брали участь більше ста учасників із різних областей України.

Цей чемпіонат проходив у розділі «Лімітед файт». За правилами були встановлені обмеження рівня сили виконання технічних дій, адже змагання відбувалися серед юнаків двох вікових груп: 10-12 та 13-15 років. Кожна група ділилася на вагові категорії.

У віковій групі 13-15 років Хорошів представляли Данило Солопака (вагова категорія – «63+»), котрий у складних умовах жорсткої конкуренції здобув четверте місце, та Володимир Майстренко (вагова категорія – «до 69»), який виборов почесне третє місце.

Вікову групу 10-12 років із ваговою категорією «63+» дуже гідно представив Кирил Панасюк, який здобув перше місце. Жага до перемоги та гарна техніка подарували йому титул чемпіона України з фрі-файту 2017 року.

Пишаємося хлопцями-переможцями та їхнім тренером, адже вони, як ніхто, пропагують здоровий спосіб життя та знайомлять Україну з нашим містечком. Так тримати, хлопці!

Звичайно ж, таку поїздку не можна було б здійснити без спонсорської допомоги, а тому заслуговують подяки ТОВ «Літос» (Сухенко В.В.), ПП «Марс-С» (Марчинський М. Б.), ТОВ «Полісся-інвест» (Білицький А.М.) та ТОВ «Зернова комора» (Коник О.М.), НТП «Ілона». Також фінансову допомогу надала Хорошівська селищна рада, за що спортсмени дуже вдячні. А коли об’єднуються зусилля, то успіх неодмінно приходить.

Любов Дем’янчук.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *