Згуртувалися і відремонтували дорогу на вулиці

Про сучасний стан доріг в Україні не говорить хіба що лінивий. Головні автомобільні артерії країни у вкрай поганому стані, а що вже казати про селищні чи сільські дороги…

Кожен із нас щодня ходить, їздить своєю невеличкою вулицею чи провулочком на роботу чи у справах. У більшості випадків стан доріг таких рідних вулиць завжди бажає бути кращим. Особливо ця проблема актуальна для невеличких містечок і сіл, адже зазвичай у місцевої влади на ремонт таких доріг не вистачає фінансування. Тому вирішити проблему ямкового ремонту інколи можливо і власними силами. Такий приклад ремонту вкрай поганого стану дороги на вулиці Жукова у селищі Хорошів взялися виправити автолюбителі, що тут проживають. Адже щодня доводиться виїжджати власним транспортом, і великі ями заважають нормально пересуватися вулицею та й на технічному стані авто це позначається не кращим чином.

Актив вулиці зібрав майже з кожної сім’ї досить посильний внесок і на ці кошти придбав машину відсіву. Власними силами жителі розвезли і засипали великі і дрібні ямки на дорозі.

Проте не всі власники автотранспорту, що проживають на вулиці, зголосилися підтримати цю ініціативу.

Окрім цього, вулиця Жукова є однією з найбільш захаращених вулиць Хорошева, адже деякі господарі, що тут проживають, роками використовують вільні метри як склад для каміння, відсіву, дров, навесні – гною тощо, забуваючи при цьому, що для цих потреб є власні подвір’я біля житлового будинку.

Наостанок хочу нагагадати усім вислів Джона Кенеді, наймолодшого Президента США: «…Не питайте, що ваша країна може зробити для вас — питайте, що ви можете зробити для своєї країни». Нумо щодня робити добрі справи спочатку для рідного селища, рідної вулиці, і тоді наше щоденне життя буде змінюватися на краще.

Ольга Поліщук.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *