Ювілей жінки-трудівниці

Спливають роки, як осіннє листя за водою. Вже срібло вкрило скроні, та юна, нестаріюча душа ніжно і щиро випромінює тепло. Нещодавно Наталія Протасівна Зубрицька у колі рідних та друзів зустріла свій прекрасний 90-річний ювілей. Теплий сонячний день став ще яскравішим від щирих слів гостей, а бабуся, здавалося, помолодшала від тих побажань. І не дивно, що привітати ювілярку зібралося так багато людей, адже її люблять і поважають не лише члени родини, а й знайомі.

26 жовтня 1927 року на небі засяяла зірка Наталії Протасівни. Багато довелося їй пережити, багато труднощів подолати, та вона гідно витримала усі життєві негаразди. У теплому сімейному гнізді зростало двоє діточок. Матуся обох щедро огортала любов’ю та турботою. Тяжкою роботою був наповнений кожен день, проте підтримка родини додавала сили. Працювала жінка у колгоспі ім. Чапаєва (нині ПРАТ «Оранта») виконуючи різноманітну роботу, вибирала льон, молотила зерно, працювала на хмелю, косила вручну, в’язала снопи, підбирала покоси зернових, скиртувала, була ланковою. Жінка має 50 років трудового стажу, багато нагород за працю: медаль «Ветеран праці» за багаторічний добросовісний труд,  медаль Виставки народного господарства та багато ювілейних медалей. Нагороджувалася цінними подарунками.

Зараз проживає бабуся в селі Кропивня. За добре серце доля обдарувала її чотирма онуками, котрих вона завжди чекає в гості.

Окрім рідних, ювілярку вітав в.о. старости М.М. Кузьменко, він вручив шанованій жінці осінні квіти, подарунок, побажав міцного здоров’я, довголіття, спокою, затишку та зустріти ще 100-річний ювілей. Поздоровлення вона приймала з ласкавою посмішкою.

Сердечно вітаємо Вас, шановна Наталіє Протасівно, з 90-річним ювілеєм. Нехай кожен Ваш день буде наповненим сонячним теплом, підтримкою родини, злагодою та миром. Міцного Вам здоров’я та ще довгих років життя!

Валентина Журавська.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *