Вдалий дебют «Феєрії» на міжнародному фестивалі

У листопаді 2016 року при Хорошівському будинку культури творча й завзята Ірина Сівінська створила дитячу театральну студію «Феєрія». З того часу на сцені районного будинку культури з’явився новий жанр театрального мистецтва, а виступи колективу завжди гарно сприймалися глядачами. 

Хоча з моменту заснування студії пройшло зовсім небагато часу, проте цей творчий колектив уже має вагомі здобутки, а завдяки постійній і наполегливій праці уже став відомим не лише на теренах району, а й у столиці.

Так, 29 жовтня у Києві на XV Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Барвиста осінь» у рамках проекту фестивалю «Квітуча Україна» дитяча театральна студія «Феєрія» під керівництвом Ірини Сівінської здобула Диплом лауреата першої премії та почесний кубок у номінації «Театральний жанр».


Не зважаючи на те, що колектив уперше брав участь у такому масштабному фестивалі, глядачі та журі зустрічали й підтримували його бурхливими оплесками, а після виступу учасники і керівник студії отримали багато схвальних відгуків.

– Надзвичайно приємно було отримувати Диплом із рук заслуженої артистки України Інеси Братущик, адже вона – дуже талановита українська естрадна співачка і об’їздила зі своїми концертами увесь світ», – ділиться враженнями Ірина Володимирівна.

Окрім Хорошівської театральної студії, участь у фестивалі брали також представники понад ста творчих колективів з усієї України.

Учасники «Феєрії» (а їх було 23) представили до уваги журі літературно-музичну композицію «Легенда поліського краю». Вихованиця студії Мілана Горбатюк, якій всього лише 6 років, стала наймолодшою учасницею фестивалю і запам’яталася усім своєю щирістю та дитячою безпосередністю.

Ірина Сівінська як очільник студії висловлює слова вдячності батькам учасників за фінансову допомогу та підтримку у здійсненні поїздки до столиці та участі у фестивалі.

Сподіваємося, вдалий дебют тетральної студії надихне учасників та керівника до нових творчих звершень.

Ірина Коханська.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *