Кубок із футболу «Осінь – 2017»  поїхав до Нової Борової

29 жовтня на Хорошівському стадіоні «Спартак» відбувся фінал розіграшу кубка «Осінь – 2017» із футболу.

Фіналісти пройшли непростий шлях до своєї перемоги. Так, новоборівський «Оріон» у 1/8 фіналу переграв «Оранту» з Кропивні з рахунком 5:3 та 2:0, а в 1/4 фіналу на своєму майданчику взяв верх над «Колосом» із Топорищ – 6:1. Проте виїзну гру у Топорищах оріонівці, на жаль, програли з рахунком 3:1. Та, не зважаючи на це, команда новоборівчан за сумою двох матчів вийшла у фінал.

Другим фіналістом стала рижанська «Дружба», яка переконливо переграла «Зорю» із Дворищ – 4:1 і 5:2. В 1/4 фіналу «Дружба» на виїзді зіграла вничію (1:1) із хорошівським «Спартаком», а ось у домашньому поєдинку рижанці святкували переконливу перемогу з рахунком 6:1. Це і привело їх до фіналу.

У похмурий недільний ранок на стадіоні райцентру розпочався фінальний матч між командами «Дружба» (Рижани) та «Оріон» (Нова Борова). Із перших хвилин гри обидві команди почергово проводили розвідувальні атаки, але до успіху першими прийшли оріонівці. В одній із таких атак на ворота «Дружби» захисники поблизу лінії штрафного майданчика порушили правила, арбітр призначив штрафний удар. Володимир Свінціцький скористався нагодою і гарматним ударом забив перший м’яч у ворота рижанців. Гра набула швидкого характеру «Дружба» теж гостро почала атакувати, але захист та воротар надійно грали. Під завісу першого тайму Денис Червінський майстерно пробив м’яч знову у сітку воріт «Дружби». На перерву футболісти пішли з рахунком 2:0 на користь «Оріона».

У Другій частині гри вели теж новоборівчани. Спочатку Андрій Крученюк довів рахунок до 3:0, але «Дружба» несподівано швидко атакувала, використавши свій останній шанс і скоротивши рахунок до 3:1. М’яч забив Віктор Зеленко.

На 82 хвилині зустрічі знову активно атакував «Оріон», і Віктор Шимон із далекої відстані поставив крапку у фінальному поєдинку, забивши гол у ворота суперників. Тож з рахунком 4:1 футбольна дружина «Оріон» (смт Нова Борова) здобула перемогу і стала володарем кубка «Осінь-2017».

Селищной голова Новоборівської ОТГ Григорій Рудюк (до речі, дякуємо, що він знайшов час і прибув на фінал) відзначив своїх футболістів-земляків грошовою винагородою, заступник голови районної федерації футболу Сергій Сіваченко нагородив переможців грамотою та Кубком. Як депутат Хорошівської селищної ради він вручив від селищного голови Володимира Столярчука грамоту та грошову винагороду гравцям команди «Дружба» (с. Рижани).

Щиро дякуємо працівникам стадіону за підготовку футбольного поля, арбітрам Олександру Костецькому, Дмитру Гарбару, Олександру Яковенку.

Футбольний сезон завершено, всі футбольні баталії, які відбулися упродовж року, пішли в історію. Цьогоріч і чем-піонат, і розіграші кубків весни й осені пройшли без неприємних випадків. До федерації футболу не було жодного письмового протесту, а це значить, що був обраний правильний шлях, а в наступних роках усе буде ще вдосоконалюватись, і футбольні заходи як наймасовішого виду спорту будуть у нашому районі на високому рівні.