Турботи працівників дорожної служби

Останньої неділі жовтня відзначають своє професійне свято автомобілісти-дорожники. У нашому районі люди цієї професії працюють у філії Володарськ-Волинський Райавтодор. У переддень професійного свята спілкуємося з начальником філії Віктором Володимировичем Приймаком. Він надав інформацію про очолюване підприємство, про досягнення та проблеми, які переживає Райавтодор сьогодні.

– У філії налічується 25 працівників. Ми обслуговуємо 300 км доріг загального користування Хорошівського району. За 9 місяців поточного року виконано робіт з експлуатаційного утримання на 1 млн 323 тис. грн. Робота виконувалася за прямими угодами в Хорошівському, Малинському та Черняхівському районах, і виконано робіт на суму 1 млн 230 грн. На даний час філія готується до утримання доріг у зимовий період. Заготовлено 100% піщаного грунту та 50% солі. Відремонтовано техніку для очистки і посипки доріг загального користування.

Слід відзначити злагоджену, професійну роботу колективу. Адже тут працюють дійсно фахівці своєї справи.

На сьогодні найбільш проблемні питання нашого підприємства – це дефіцит кадрів. Маємо потребу в механізаторах та водіях. Звичайно, що на результати роботи впливає і те, що маємо на сьогодні уже застарілу техніку. Хоча ми – державна служба автомобільних доріг, проте останнім часом спостерігається нестабільне фінансування нашої галузі, що теж негативно впливає на якість, оперативність та результативність роботи. Хоча ми намагаємося переборювати усі труднощі і справляємося із поставленими завданнями.

За будівельний період 2017 року на території Хорошівської ОТГ виконано робіт на суму 520,7 тис. грн. За це висловлюємо вдячність голові ОТГ Володимиру Столярчуку.

За рік філія Володарськ-Волинського Райавтодору здійснила ямковий ремонт вулиць Житомирської, Героїв України, Шевченка, Незалежності. Ми виконали також ремонт прибудинкових під’їзних доріг, зробили розмітку проїжджої частини доріг селища, виконали поточний ремонт покриття мосту через р. Іршу в Хорошеві, – повідомив керівник.

Вітаємо усіх автомобілістів та працівників дорожньої служби з професійним святом. Зичимо успіхів у праці, добра, миру, гідної підтримки від держави.

Ірина Коханська.
На фото: колектив філії Володарськ-Волинський Райавтодор.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *