Святкувала Кропивня

«Жовтень… Останні багряні листочки злітають додолу. Закінчилися польові роботи. Мої натруджені земляки мають час перепочити, підвести підсумки року. А нам час сказати про них добре слово, запросити всіх на свято – День села», – такими словами розпочалося свято у Кропивні.

Зранку 14 жовтня кропивнянці рушили до церкви, де відбулася урочиста літургія. Разом із отцем Герасимом, настоятелем Кропивнянської православної церкви, люди просили здоров’я і заступництва у Богородиці, щоб вона своїм покровом захистила село та нашу Україну від усього лихого. До уваги гостей був представлений концерт художньої самодіяльності під керівництвом художнього ке-рівника Ганни Мельниченко та учнів Кропивнянської школи.

Привітальне слово надали першому заступнику Новоборівської об’єднаної громади О.О. Стретовичу та в.о. старости М.М. Кузьменку, які привітали працьовитих земляків теплими словами, подякували спонсорам: директору ПРАТ «Оранта» О.М. Крищенку, керівнику СТОВ «Луковецьке» О.Ф. Субіну, директору підприємства ТОВ «Валки-Ільменіт» І.К. Бондарю, директору підприємства МПП «Агро» С.О. Ігіній, директору ПОВ «Галіна» АТД К.І. Федоренко, слова подяки прозвучали і для Г.Л. Рудюка за співпрацю з громадою, народному депутату Верховної Ради П.В. Дзюблику.

Окрасою нашого села є люди. Скромні, працьовиті. На святі слова подяки звучали для жителів, які брали участь у благоустрої населених пунктів територіальної громади, а саме С.О. Кузьменка та А.В. Гонгала.

Заступник селищного голови О.О. Стретович привітав переможців конкурсу «Двір зразкового порядку» сім’ю М.М. Ничипоренко (с. Кропивня) та І.В. Мельниченка (с. Луковець). Нагородили медалями за ІІІ місце футбольну команду «Оранта» у Хорошівському районі. Музичний подарунок прозвучав і подружній парі, які одружилися 14 жовтня, це сім’я Тищуків. Привітали солдатів, які служли в АТО, та вшанували хвилиною мовчання тих, хто не повернувся з війни.

Усім, кого відзначили на святі, заступник голови вручив подарунки, дипломи, квіти та вітав добрими словами.

Концерт, який нікого не залишив байдужим, подарував жителям села народний  артист України Юрій Градовський. Усі, хто завітав на свято села, переконався, що кропивнянці не тільки гарно працюють, але й змістовно відпочивають.

Валентина Журавська.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *