Із днем народження, Сколобове!

14 жовтня українці вшановували захисників незалежності і територіальної цілісності держави. Саме у такий особливий святковий день у Сколобові відбулося відзначення чергової річниці заснування села.

Концертну програму відкривав танок у виконанні дитячого колективу «Рушничок». Після цього до глядачів звернулися прекрасні ведучі свята Тамара Прокопович та Олександр Ковальчук. Односельців із Днем села привітали в. о. старости Сколобівського старостинського округу Микола Лисюк, депутат Хорошівської ОТГ Людмила Грибан. Вітання зі святами також пролунали від запрошених гостей – депутата обласної ради Володимира Ковальчука та керівника Хорошів-ської ОТГ Володимира Столярчука.

Під час концерту слова подяки прозвучали а адресу учасників АТО Анатолія Кравченка, Руслана Лисюка, Анатолія Прута, Вадима Поліщука, Володимира Острогляда, Анатолія Куліша, Миколи Зозулі, Олександра Файдюка, Володимира Прокоповича та воїна-інтернаціоналіста Миколи Ковальчука.

Не оминули увагою старожилів і ювілярів села: Ксенію Власенко (92 р.), Ольгу Фесенко (91 р.), Ольгу Бондарчук (89 р.) та Олену Лисюк, Володимира Буру і Сергія Лисюка, яким виповнилося по 80 років. Також вітання були адресовані на честь найменшого жителя Сколобова Нікіти Поліщука та наймолодшого подружжя Рити і Дмитра Толочкіних.

Між вітаннями та святковими промовами глядачі насолоджувалися піснями у виконанні Марії Опанасюк, Людмили Ковальчук, Сергія Солов’я, Інеси та Сальвіни Федорчук і вокального колективу «Мальви». Велику порцію позитиву присутнім подарував жарт-гурт «Самовар», який продемонстрував кілька вражаючих сценок.

Святкування завершилося пригощанням усіх бажаючих гарячими рибною юшкою та пловом.

Від урочистого концерту минуло вже понад два тижні, а односельці й досі тепло згадують та переповідають знайомим про незабутнє відзначення 412-ї річниці заснування Сколобова. Як сказала одна людина: «Краще такий концерт побачити, ніж 100 разів про нього почути…».

Денис Войтенко

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *