День захисника України у Хорошівській гімназії

14 жовтня – потрійне свято: Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Проведення урочистостей у ці нелегкі часи потрібне для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Педколектив та учні Хорошівської гімназії взяли активну участь у заходах, присвячених Дню захисника України. Педагоги-організатори 1-11 класів провели виховні години та уроки мужності. Найменші гімназисти (1-4 класів) принесли квіти та поклали їх до пам’ятника Героям Небесної Сотні та учасникам АТО – нашим землякам. Холодного дощового ранку діти пом’янули хвилиною мовчання тих, хто поклав свої голови за Батьківщину.

На виконання плану РО ТСОУ напередодні свята гімназійне самоврядування організувало збір приємних подарунків для учасників АТО – наших земляків. Листи солдатам, малюнки на тему «Мир», солодощі та сувеніри спакували у 14 посилок, які було передано голові РО ТСОУ Онофріюк В.Г. для подальшого надсилання адресатам.

12 жовтня у спортивній залі гімназії відбулося справжє свято витримки і сили. Учитель предмету «Захист Вітчизни» Новосадов Григорій Савелійович підготував 4 команди учнів 10-11 класів, які взяли участь у «Козацьких забавах». До проведення заходу доклали зусиль педагоги Шишкін Олег Ігорович, Дем’янчук Ігор Миколайович, Ковтонюк Олена Сергіївна. Головою журі був учасник АТО, командри відділення 95-ї десантно-штурмової бригади, випускник Хорошівської гімназії Микола Сергійович Мороз. На початку змагань він привітав усіх зі святом та побажав перемоги найсильнішим.

Команди змагалися в естафетах і конкурсах: «Шикування команд», «Спорядження магазину», «Збирання та розбирання автомату на час», «Транспортування пораненого з зони ураження», «Перетягування канату». Хлопці показали усю свою силу, спритність, витривалість і молодечий оптимізм. Перемогу здобула команда «Сокіл» 11-Б класу (командир Недзельський Рувім).

Після такого успіху хлопці вирішили не відпочивати, а … тренуватися, тому що наступного дня, 13 жовтня, збірна команда учнів 11-х класів взяла участь у змаганнях серед допризивної молоді шкільного віку, присвячених Дню захисника України (смт Іршанськ). До складу команди ввійшли Недзельський Рувим, Могиленко Богдан, Мішура Віталій, Щербина Владислав, Павицький Олексій, Горбенко Дмитро, Чайковський Ілля і Мороз Олександр. Наші «Козаки» змагалися з вихованцями ДЮСШ та учнями Іршанського НВК «Гімназії-ДНЗ». У по-спражньому запеклій боротьбі з рахунком 256:255 перемогла збірна команда «Козаки» Хорошівської гімназії. Учасники змагань отримали перехідний кубок та грамоти.

Вітаємо Г.С. Новосадова та його вихованців з високими результатами. На сьогодні школа є центром з підготовки юнаків до захисту Вітчизни, дає їм знання і вміння, пов’язані з майбутньою військовою діяльністю, виховує патріотів, майбутніх захисників України.

Валентина Шевчук.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *