День села в Данилівці

Данилівка – це те село, де ясні зорі вечорові, і вишень білосніжний цвіт, і на світанні – запахи медові.

Воно схоже на інші села, проте унікально неповторне своїми людьми. Вже не вперше жителі Данилівки святкують День села, і цього року 7 жовтня в місцевому клубі відбулося святкування. В цей день село як завжди радо зустрічало гостей.

Сільський завклуб Світлана Батюк, зробила все для того, щоб захід відбувся на радість своїм односельчанам.

На свято села вона запросила жіночий гурт «Вишиванка» з Рижан, їх музичного керівника Юрія Олексієнка, та улюбленця багатьох слухачів Юрія Щербину, який зачаровував усіх присутніх, виконуючи душевні пісні.

Серед почесних гостей свята була в.о. старости Лідія Вербило. Вона привітала жителів Данилівки та побажала тільки всього найкращого і також зауважила, що їй дуже приємно бувати в Данилівці, де живуть щирі та привітні люди.

Гучними оплесками дякували жителі Данилівки усім виконавцям, а завклуб Світлана Батюк подарувала учасникам концерту на згадку приємні подарунки.

Після концертної програми жителів села та гостей пригощали смачними стравами, які були приготовлені місцевими господарочками.

День села – особливе свято, яке об’-єднує всіх, хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створилося. Тож нехай воно принесе усім родинам щастя, добробут та злагоду, міцне здоров’я, благополуччя, радість і мир. Нехай живе рідне село, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. Нехай щастя, любов та достаток живуть на кожній його вулиці, у кожній родині. Миру усім нам у нашій українській хаті!

Наталія Українець.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *