Виїзна нарада управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області

13 жовтня на базі Хорошівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області відбулася виїзна нарада за участю начальника управління Анатолія Анатолійовича Павленка, заступників, начальників відділів та начальників відділень управління Фонду соціального страхування України у Житомирській області. В роботі наради взяли участь голова Хорошівської районної державної адміністрації Галина Іванівна Ширченко, голова Хорошівської районної ради Андрій Петрович Ющенко, селищний голова Хорошівської ОТГ Володимир Володимирович Столярчук, які побажали працівникам Фонду плідної праці на території Хорошівського району.

1 серпня цього року завершився процес об’єднання двох Фондів –  Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві – тому на нараді начальник управління Анатолій Анатолійоич Павленко ознайомив присутніх із першочерговими завданнями Фонду соціального страхування України. Зокрема, мова йшла про необхідність удосконалення роботи, яка стосується реабілітаційного лікування застрахованих осіб у зв’язку із змінами в порядку надання соціальних послуг. Необхідно забезпечити реалізацію принципу «кошти йдуть за застрахованою особою», а не навпаки. Також була звернута увага на стан фінансування страхувальників і застрахованих осіб Фонду та зміни у порядку надання соціальних послуг застрахованим особам і потерпілим за рахунок коштів Фонду.

В обговоренні проблемних питань узяли участь начальники відділів обласного управління та відділень.

На завершення  начальник Хорошівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Житомирській області Олена Василівна Ющенко подякувала всім присутнім за можливість провести даний захід на території Хорошівського району.

Довідково: Хорошівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду со-ціального страхування у Житомирській області обслуговує три райони Житомирської області: Хорошівський, Черняхівський, Пулинський.

Світлана Федоренко.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *