Уклін захисникам України!

Напередодні Дня захисника України, Дня Українського козацтва та Дня Покрови Пресвятої Богородиці, яке святкували 14 жовтня, в Хорошівському будинку культури, урочисто вшановували захисників незалежності і територіальної цілісності держави, мужніх і нескорених ветеранів АТО, які прибули на свято з сіл і містечок району, а творчі працівники будинку культури підготували святковий концерт. Поважні гості урочистого заходу, поздоровили усіх присутніх зі святами, побажали усім воїнам, що були присутні в залі і тим, що нині перебувають на передовій, у зоні бойових дій, витримки, героїзму та наснаги мужньо боронити кордони держави.

Зокрема, радник міністра оборони України Дмитро Грищенко від Міністерства оборони України відзначив грамотами капітана медичної служби запасу Георгія  Скрита, солдата Юрія Мельника, старшого сержанта Віталія Андрійчука. Голова Хорошівської райдержадміністрації Галина Ширченко та голова районної ради Андрій Ющенко нагородили учасників бойових дій Олега Анікеєва, Максима   Бобра, капітана запасу Віктора  Рудницького. Хорошівський селищний голова Володимир Володимирович Столярчук відзначив грамотами сержанта Сергія Гаврилюка, сержанта Павла Новаківського, солдата Володимира  Ягича. Військовий комісар Хорошівського військового комісаріату підполковник Олександр Зіневич поздоровив та нагородив прапорщика Володимира  Куліковського, солдатів Олександра Кухарчука, Олега  Грозного.

Також ветеранів вітала голова районної організації «Товариство сприяння обороні України» та помічник депутата обласної ради Анатолія Подіка Валентина Онофріюк, а від імені депутата обласної ради Володимира Ковальчука усіх захисників України привітала Тамара Горнович. Усі воїни, що прибули на свято, отримали подарунки від депутатів обласної ради Анатолія По-діка і Володимира Ковальчука.

У цей святковий день гарним та емоційно зворушливим творчим дарунком для присутніх у залі захисників та глядачів став концерт творчих колективів і солістів Хорошівського будинку культури.

Ірина Сівінська.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *