Уклін захисникам України!

По-особливому відзначити День захисника України, День Українського козацтва та День Покрови Пресвятої Богородиці в смт Іршанськ вирішили члени правління новоствореної громадської організації спілки ветеранів «Патріот».

Напередодні у спортивному залі Іршанського НВК директор Іршанської дитячо-юнацької спортивної школи Олександр Литвинчук спільно зі спілкою ветеранів організували спортивні змагання з військово-прикладних видів спорту серед учнів старших класів Іршанського НВК та Хорошів-ської гімназії за перехідний кубок Спілки ветеранів «Патріот». Із невеликою перевагою перемогу отримала команда юнаків Хорошівської гімназії, яка привезла кубок у свій навчальний заклад. Усіх учасників змагань від ГО Спілки ветеранів «Патріот» нагородили дипломами.

14 жовтня знаний художник, волонтер, голова спілки Ігор Сень розгорнув у фойє Іршанського палацу культури і спорту виставку портретів.

Презентуючи свої роботи, пан Ігор наголосив: «Портрети виконані в техніці сухого пензля олійними фарбами на папері та олійними фарбами на полотнах. До малювання портретів мене підштовхнула необхідність заробити на хліб. Питання, кого малювати, вирішилося саме собою. Звичайно, побратимів і тих, із ким пересікався на війні. Дехто із зображених є зараз у цьому залі. Ігор Кабаненко допомагав у вирішенні різних питань. Це і рембат для підрозділу, в якому ворог зруйнував усю рухому техніку. Це й надання техніки 10-му тербату. Це й техніка для «Айдару». Це й звільнення від кримінальної відповідальності чотирьох наших земляків за злочин, якого хлопці не скоювали. І багато іншого. Тому було велике бажання намалювати його портрет. Намалював Ігоря двічі. Один портрет подарував у знак поваги і вдячності, другий є в цьому залі…

З Юлею Толмачовою ми познайомилися в 2014-му році на Покрову в Карлівці, коли переганяли броньований Мерседес на Пєски для 30-ї бригади. І як не намалювати портрет живої легенди і просто чудової жінки, яку знають усі наші воїни?»

Поділився враженнями та привітав присутніх воїнів – учасників АТО та гостей виставки адмірал, науковець і громадський діяч із Києва Ігор Кабаненко. Слова вдячності за активну громадську та мистецьку роботу Ігорю Сеню висловила голова Хорошівської райдержадміністрації Галина Ширченко. Голова районної ради Андрій Ющенко привітав Ігоря не лише як волонтера, громадського діяча, художника, а як доброго і надійного товариша. Згодом присутні мали змогу переглянути роботи художника.

Після цього запрошені гості та воїни поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної сотні та меморіальних дощок загиблим воїнам АТО Олексію Богушу, Сергію Фролову, Олегу Яндюку. Хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих українських воїнів, у тому числі з Хорошівського району, що загинули у бойових діях на сході України.

Згодом у концертному залі Іршанського палацу культури і спорту відбулося урочисте нагородження ветеранів АТО і підприємців, які надавали мате-ріальну допомогу на потреби військових. Голова організації Ігор Сень нагородив подяками від ГО Спілки ветеранів «Патріот» депутата обласної ради Олександра Яковчука, голову Хорошівської РДА Галину Ширченко, голову районної ради Андрія Ющенка, директора ТОВ «Валки-Ільменіт» Івана Бондаря, директора ТОВ «Межиріченський ГЗК» Сергія Сахненка, приватних підприємців Володимира Лук’яненка, Ореста Ластовецького, Антона Єрмакова, Олександра Подіка, вчителів Іршанського НВК Діану Лубковську, Олену Торхову.

Також відзнаками медаллю «За оборону рідної держави» ГО Спілки ветеранів «Патріот» нагородили Віктора Герасимчука, Віктора Грищенка, медаллю «За благодійність» О. Ластовецького.

Почесними грамотами Міністерства оборони України нагороджений ветеран, учасник бо-йових дій В’ячеслав Андрійчук, приватні підприємці Володимир Лук’яненко, Анатолій Скоковський, В’ячеслав Кашиця, Орест Ластовецький.

Голова Хорошівської РДА Галина Ширченко та голова районної ради Андрій Ющенко відзначили грамотами учасників бойових дій, ветеранів Андрія Ткачука та Андрія Яремчука.

Окрім цього, оплесками та квітами подякували за синів Сергія Фролова, Олега Яндюка, Олексія Богуша, що загинули за нашу свободу, їхнім батькам – Віктору Валентиновичу Фролову, Ірині Андріївні Яндюк, Антоніні Андріївні Петренко.

Для усіх учасників заходів та запрошених гостей свої творчі вітання дарували учасники групи афганців «Ташакор».

По завершенню святкового концерту всіх присутніх частували козацьким кулішем.

Ірина Сівінська.
Фото автора та Володимира Тимофєєва.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *