Свято у Червоногранітнянському садочку «Дзвіночок»

У Червоногранітнянському садочку цієї осені відбулося подвійне свято. Тут відзначили уже традиційний День дошкілля і дитячий заклад зустрів ювілейний день народження – 10 років.

Ювілеї – це важливі віхи у нашому житті. Скільки вкладено за ці роки старання, невтомної праці та неабияких зусиль керівництва, працівників садочка та просто небайдужих людей.

За ініціативи Ліни Григорівни Зубрицької після обрання на посаду голови Топорищенської сільської ради у 2006 році почалася підготовка до відродження садочка у селі Червоногранітне. На сесії сільської ради було затверджено Статут, який розробила Ліна Григорівна. За рахунок бюджету Топорищенської сільради було проведено капітальний ремонт за-кладу, встановлено теплозберігаючі євровікна, проведено електроопалення, придбані сучасні меблі та технічне обладнання тощо. У 2007 році для маленьких жителів села та їх батьків відбулася радісна подія – гостинно відчинив свої двері дитячий садочок «Дзвіночок».

Упродовж усього цього часу сільський голова не залишає заклад без уваги, надає посильну допомогу та підтримку, продовжує піклуватися. Цьогоріч за її сприяння відремонтовано нову окрему спортивну залу, де діти з великим задоволенням відвідують фізкультурні заняття.

Цю жінку по праву можна назвати берегинею нашого садочка, бо жодне наше прохання про допомогу у вирішенні будь-яких проблем ніколи не залишалося без уваги.

Погожого святкового осіннього дня 27 вересня у «Дзвіночок» завітали діти, гості, батьки та зна-йомі. Красиво, ніжно та трепетно дарували дітлахи свої вірші, пісні та слова подяки усім працівникам садочка: своїй виховательці Марії Володимирівні Корицькій, помічнику вихователя Людмилі Михайлівні Бенедичук, завідуючій господарством Тетяні Миколаївні Новік та кухарю Аліні Олексіївні Куберштейн.

Поєднує їх усіх безмежна любов до дітей та відданість обраній справі.

Марія Володимирівна Корицька – педагог за освітою і за покликом душі. ЇЇ життєве кредо:«У кожній людині є сонце, тільки не треба його гасити». Вона годинами може розповідати про кожного вихованця, акцентуючи, що всі дітки – найкращі! Діти люблять свою виховательку всім серцем і душею, горнуться, як до рідної мами, довіряють їй свої маленькі таємниці.

Марія Корицька працює в садочку в різновіковій групі з першого дня його відкриття. З радістю ділиться своїми знаннями та вміннями, навчає дітей берегти, цінувати рідну землю, її природу, поважати й шанувати рідних та старших людей навколо, допомагати тим, хто цього потребує. А найважче – це пробудити в малят інтерес до знань, навчити кожного вмінню слухати та вчитися, вселити впевненість у власні сили. Доброта і любов – ось головне у педагогічному почерку виховательки. Вона не тільки компетентний та відповідальний спеціаліст, а чуйна колега, завжди зрозуміє, порадить, підкаже та допоможе.

Разом із Марією Корицькою в садочок прийшла працювати 10 років тому помічник Людмила Михайлівна Бенедичук, яка любить свою працю, а найбільше – маленьких вихованців, до яких вона ставиться як до рідних. Кожен, хто хоча б раз завітав до нашого садочка, обов’язково зверне увагу на порядок, чистоту і затишок, відчує добро і щирість, які панують тут повсюди. Завдячуючи саме їй, у приміщенні охайно, діти завжди доглянуті та привчені до порядку, бо в неї все на своїх місцях. Ця жінка веселої вдачі, завжди з усмішкою на обличчі, доброзичлива та завзята, за що люблять і поважають її в колективі.

Сумлінно виконує свої обов’язки завідуюча господарством Тетяна Миколаївна Новік, яка працює в садочку вже восьмий рік. Працьовита, привітна і щира вона ніколи не сидить на місці, завжди в роботі, дбає про всіх і все. Досконало володіє необхідною інформацією по господарству та докладає немало зусиль, щоб садочок був забезпечений усім необхідним.

Уже восьмий рік працює в садку наш кухар – Аліна Олексіївна Куберштейн. Вона обожнює готувати, і їй це вдається на відмінно. Сніданки, обіди, полудники, приготовані Аліною Олексіївною, діти чекають із нетерпінням. Це жінка скромної вдачі та щирої душі – безвідмовна, завжди вислухає і прийде на допомогу.

Працювати будь-ким за фахом у дитячому садочку – це не просто професія, це покликання, це наполеглива та відповідальна клопітка праця і серце, віддане дітям.

Я пишаюся своїм маленьким колективом, де кожен сумлінно виконує свої посадові обов’язки, вкладаючи у справу виховання душу і серце, має авторитет серед батьків та керівництва. А ще більше тим, скільки вони зробили добрих і корисних справ для садочка за ці 10 років! Скільки терпіння і здоров’я, знань і умінь, теплоти серця та доброти душі віддали, виховуючи малят.

Із нагоди Дня дошкілля та 10-річчя садочка висловлюю величезну вдячність та вітаю усіх колег зі святом. Вам довірене найдорожче і найцінніше, що є в людей і держави – чисті дитячі серця і душі. Низький вам уклін за невтомну працю.

Десять років у дитячому садочку стали роками плідної праці не тільки працівників за-кладу, а й інших небайдужих людей

Висловлюю вдячність вам, шановні благодійники, за спонсорську підтримку та посильну допомогу, за здатність співпереживати та бажання допомогти. Хочеться згадати усіх партнерів та спонсорів, які завжди були з нами та сприяли у розвитку матеріально-технічної бази. Це ТОВ «Червоногранітнянський кар’єр» (директор Віктор Вікторович Гоголь), ТОВ «Грін Ленд Славута» (директор Сергій Васильович Лисак).

Зі святом щиро привітали працівників садочка і представники Топорищенської сільської ради: головний бухгалтер Наталія Іванівна Бєляк та заступник бухгалтера Валентина Тадеушівна Підгайна, які від імені Топорищенського сільського голови Ліни Грігорівни Зубрицької з нагоди Дня дошкілля та 10-річчя садочка вручили колективу подяку за сумлінну працю, а для дітей у подарунок – килимове покриття на підлогу для нової спортивної зали, 20 дитячих постільних наборів, а також 50 тис. грн перераховано на електроопалення.

Від імені батьків виступила голова бать-ківського комітету Віта Станіславівна Реготун, яка привітала всіх із подвійним святом, подякувала працівникам садочка за чуйне і дбайливе ставлення до дітей та вручила квіти.

На огляд присутнім та гостям були представлені численні дитячі композиції із живих квітів, зроблені разом із батьками. Членам журі було непросто визначити найкращі із них, адже в кожну було вкладено свій задум та часточку душі. Переможців було нагороджено подарунками.

Гості відвідали в садочку історичний музей народного мистецтва та побуту – «Бабусину світлицю». Присутніх вразили експонати, яким більше 100 років, проте своєї краси не втратили, й досі – як нові. Цікаво було побачити всім також колишню дитячу підвісну люльку, яка є родзинкою музею. По закінченню діти, батьки та гості були запрошені до святкового столу, де пригощалися святковими смаколиками.

Нехай наш садочок «Дзвіночок» і надалі процвітає. Нехай ще довгі роки в садочку буде весело, завжди лунають дзвінкі дитячі голоси, щирий сміх та веселі ігри.

Хай прийде мир на нашу землю, щоб Україна стала сильною й могутньою державою, де живуть у злагоді щасливі люди.

Тетяна Федоренко.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *