Любов до людей необхідна у всякій роботі

Цьогоріч День працівників харчової промисловості припав на 15 жовтня.

Це професійне свято відзначається у третю неділю жовтня.

Підприємства харчової і переробної промисловості мають провідну роль у забезпеченні населення продовольчими товарами в усьому світі, оскільки турбота про хліб насущний завжди була однією з головних турбот людства. Працівники харчової промисловості пос-тійно покращують якість виробленої продукції, розширюють її асортимент. А співпрацює із ними, аби продукція вчасно потрапила до кошиків споживача, ціла армія працівників торгівлі, які пропонують продукцію харчування людям. Серед багатьох спеціалістів, які майже усе своє професійне життя віддали галузі харчової промисловості, є у нашому селищі привітна і приємна у спілкуванні жінка, продавець спе-ціалізованого магазину одного із державних підприємств харчової промисловості нашої області Світлана Яківна Ващенко.

Народилася, закінчила школу вона у нашому селищі Володарськ-Волинському. Гарно навчалася, бо після школи вступила в Житомирський кооперативний технікум за спеціальністю товарознавець промислових та продовольчих товарів. З 1984 року почала працювати в торгівлі: товарознавцем, продавцем у Районному споживчому товаристві.

З 2000 року пов’язала свою виробничу діяльність із державним підприємством харчової поромисловості – Житомирським лікеро-горілчаним заводом. Старанно працює тут уже майже 17 років. Завжди сумлінно виконує свої обов’язки, з любов’ю та повагою ставиться до людей. За добросовісну працю неодноразово була нагороджена подяками, преміями та цінними подарунками.

Для Світлани Яківни дуже важливо виконувати визначені керівництвом завдання, проте найважливішим у своїй праці вона вважає привітне ставлення до покупців, правильне їх інформування, турбота про їх здоров’я. Тому вона завжди зустрічає усіх із приязною посмішкою, може порадити різні види товару, який може більше сподобатися і підійти покупцю. Люди завжди вдячні Світлані Яківні за її турботу. У неї дуже багато постійних покупців, які задоволені продукцією виробника і послугами продавця.

Окрім професійних турбот, пані Світлана має родину – турботливого чоловіка, дорогу донечку та трьох прекрасних онучат, яких безмежно любить і яким віддає увесь свій вільний час.

Вітаємо Світлану Яківну і всіх представників галузі харчової промисловості з професійним святом. Бажаємо вам і надалі примножувати трудові здобутки. Зичимо щастя, благополуччя та міцного здоров’я усім вам та вашим родинам. Нехай завжди у ваших домівках будуть мир, радість і достаток.

Світлана Федоренко.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *