Осіннє свято в Рижанській гімназії

Вересневої теплої днини (21 вересня) до Рижанської гімназії завітало свято, господинею якого стала красуня-осінь. Весело та гамірно було на шкільному подвір’ї. У осінньому королівстві розпочалася копітка робота. Кожен клас готував  оригінальні композиції, а осінь-чарівниця, у свою чергу, подарувала безліч кольорів та матеріалів для їх створення (овочі, фрукти, шишки, жолуді, горіхи, плоди дерев, кущів, трави, квіти, насіння…).

Чого тут тільки не побачиш! І саму господиню свята в ошатному осінньому вбранні, прекрасну Попелюшку, що поспішає на бал у гарбузовій кареті. А ще — чудернацькі птахи-шишкарі, зайчики, їжачки, котики, собачки, гусінь…Окрасою свята стали різноманітні флористичні композиції із квітів, насіння, листочків рослин. Відразу починаєш розуміти, що людська фантазія не має меж.

Позитивних емоцій дітям додали спортивні змагання. 1-4 класи проводили «Веселі старти». Найцікавіше маленьким школярам було перетягувати канат, адже тут вони показали свою силу. Футбольні змагання проводились між учнями 8-9 класу (перемога 8 класу) та 6-7 класу (перемога 6 класу). У легкоатлетичному кросі серед дівчаток 1 місце здобула Лисовська Орися (10 кл.). Настільний теніс (дівчата) — Мосійчук Яна (10 кл.). Щербина Вероніка (6 кл.) – перемога з шашок, а Калуга Максим (8 кл.) — із шахмат. Піднімання тулуба в сид серед хлопчиків — переможець  Томчук Кристофер (5 кл.), серед дівчаток — Лисовська Орися (10 кл.). Перемогу у стрибках через скакалку серед хлопчиків здобув Герасимчук Дмитро (7 кл.), а серед дівчаток — Сидоренко Аліна (6 кл.)

Велику вдячність висловлюємо дітям, що брали участь у святі, також їх батькам за допомогу у створенні композицій, класним керівникам та класоводам. Це осіннє дійство запам’ятається всім надовго.

Діна Зеленко, вчитель початкових класів.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *