Букет найкращих привітань

27 вересня у Хорошівському ЦРД «Веселка» відбувся урочистий захід із нагоди святкування Всеукраїнського Дня дошкілля. Для дітей та працівників садочка музичні керівники Тетяна Залізко та Ірина Сачук організували цікаву і змістовну програму.

Ведучі вміло донесли присутнім значимість праці людей, котрі трудяться в дошкільній галузі. З їх вуст лунали сердечні привітання та щирі побажання всім педагогам, помічникам вихователів, кухарям, техпрацівникам садочка.

До всіх присутніх зі словами привітань звернулась методист до-шкільного закладу Валентина Бондарчук. Слова вдячності Валентина Анатоліївна висловила педаго-гічним працівникам, які безпосередньо причетні до справи виховання та навчання дошкільнят.

Сценарій свята продовжили дитячі віршики, дзвінкі голосочки доносили славу та шану нелегкій праці педагогів, діти дякували за щоденне тепло виховательських сердець, за щирість, доброту, за відданість своїй професії. Вихованці старших груп підготували гарні таночки та пісеньки.

Привітати та подарувати свої таланти мали змогу не тільки вихованці дошкільного закладу, але і гості свята. Серед гостей були випускники садочка, а нині учні Хорошівської гімназії: Нікіта Бахур, Софія Недзельська, Світлана Малярчук, Софія Литвинчук, Алла Могиленко, які подарували веселу гумореску, ніжну пісню, спортивний танок та гру на піаніно. З вітаннями із професійним святом та подарунками для дошкільнят завітали і батьки.

До дітей на свято,із привітаннями і солодкими гостинцями прийшов і веселий клоун, який запрошував дітей до жартівливих ігор та розваг.

На святі панувала тепла і дружня атмосфера, всі присутні отримали багато позитивних емоцій.

Анастасія Чирко, практичний психолог .

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *