Хранителька вічної мудрості

Останнього дня вересня українська спільнота вшановує усіх, хто любить і цінує книгу і бачить у читанні та навчанні шлях до майбутнього – бібліотекарів. У всі часи бібліотеки завжди є осередками, де зберігається пам’ять поколінь, де панує тиша, де надбання людства готові до того, аби їх сприймала молодь і завдяки книжкам ставала мудрішою, набувала знань і вчилася шанувати і примножувати культурні традиції та наукові цінності.

Понад 39 років сумлінно працює бібліотекарем І категорії Березівської сільської бібілотеки – Євгенія Миколаївна Шпаківська. Народилася жінка у 1961 році, по закінченню Володарськ-Волинської середньої школи вирішила пов’язати свою професійну діяльність із книгами. Адже з дитинства любила багато читати, одразу пішла працювати в районну бібліотеку у відділ комплектування і обробки літератури. Одночасно здобувала професійні знання в Житомирському культурно-освітньому училищі.

З 1980 року і донині сумлінно трудиться у Березівській сільській бібліотеці.

Наразі бібілотека знаходиться в приміщенні школи, займає одну велику кімнату. Фонд книгозбірні налічує 6363 екземплярів. Книги розміщені згідно усіх вимог бібліотечної справи. Тут є розкриті полички, книжкові виставки, використані різні допоміжні елементи, що допомагає привертати увагу читачів.

За роки роботи Євгенія Миколаївна провела багато цікавих масових заходів із нагоди знаменних літературних дат, визначних подій у житті країни, оформила безліч книжкових виставок. Вона приділяє велику увагу популяризації краєзнавчої, народознавчої літератури, тому створила у бібліотеці краєзнавчий куточок. Творчість, професіоналізм, любов до книги, вміння спілкуватися з читачами – такі риси притаманні Євгенії Миколаївні, яка, не зважаючи на фінансові труднощі, робить усе, щоб зберегти позитивний імідж сільської бібліотеки.

Завдяки постійному пошуку і використанню нових форм і методів популяризації книги, максимальному задоволенню запитів користувачів, Березівська бібліотека користується популярністю у жителів села. Євгенія Миколаївна відповідально виконує свої професійні обов’язки і далі планує спрямовувати свою діяльність на підвищення ефективності і якості бібліотечної роботи.

Євгенія Миколаївна бере активну участь у громадському житті Березівки, окрім цього, вона є активною учасницею вокального гурту «Берізка», що діє при сільському клубі. Неодноразово односельці обирали її депутатом районної та сільської рад, де вона гідно представляла інтереси громади.

Успішна в роботі, щаслива в родині пані Євгенія разом із чоловіком Віталієм виховала трьох синів, дочекалася чотирьох онуків.

Напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек вітаємо Євгенію Миколаївну Шпаківську й усіх бібліотечних працівників району та об’єднаних територіальних громад із професійним святом. Бажаємо усіх благ, наснаги у такій непростій і творчій діяльності, уваги читачів і справжніх шанувальників! Зі святом бібліотек!

Марія Романюк, провідний методист  Хорошівської ЦРБ.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *