Велика родина Житомирщини відзначила 80-річчя

У п’ятницю, 22 вересня, у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги відбулися урочистості з нагоди 80-річчя Житомирської області.

Під час святкових заходів до Дня області кращих представників з кожного району Житомирщини відзначили нагородами – «Кришталевими мальвами».

Серед інших на святкуванні була і делегація з Хорошівського району, яка представляла усі громади.

 Голова облдержадміністрації Ігор Гундич привітав житомирян, зокрема, він сказав:  

– Радий бачити тут представників зі всієї Житомирщини – від Овруча до Ружина, від Новоград-Волинського до Малина! З кожним роком наша область розквітає, оновлюється і осучаснюється, з’являються нові «символи змін», яких не помітити неможливо. Сьогодні разом із вами ми будуємо Нову Житомирщину. Область, де хотітимуть залишатися наші діти, де сучасні садочки, нові українські школи, де на селі реально придбати будинок, поставити сонячні електростанції, де можна розвивати власну справу і знати, що ти тут можеш реалізуватися. Ми успішно втілюємо реформи і є одними із кращих в Україні у впровадженні децентралізації, енергоефективності. Це, безперечно, результат роботи кожного із нас», – зазначив очільник області. 

Голова ОДА наголосив на тому, що Житомирщина – це область героїв – військовослужбовців 95 десантно-штурмової, 26 артилерійської, 30 механізованої бригад, 199 навчального центру та найбільш відомих в Україні волонтерів. 

– Нам по праву є чим і ким пишатися! Маю надію, що сьогоднішнім святом ми започаткуємо щорічний День області. І хочу, щоб після нашої зустрічі кожен дізнався трошки більше про нашу область, відкрив для себе щось нове, знайшов сотні причин пишатися тим, що ми – житомиряни, – наголосив Ігор Гундич. 

До привітань також приєднався голова обласної ради Володимир Ширма. 

У рамках святкування відзначали 23-х номінантів – кращих представників ра-йонів. Наш район представляла директор ДП «Музей коштовного та декоративного каміння» Віталія Яковлєва, яка була удостоєна честі отримати відзнаку Хоро-шівського району.

Гостей свята вітали Ірина Шинкарук, хорова капела «Орея», клуб спортивного танцю «Естет», артисти Бердичівського цирку, відомі Бовсунівські бабусі та етно-рок гурт «TaRuta». 

У фоєй драмтеатру працювала квіткова фотозона із мальвами – символом свята. Ця квітка уособлює любов до рідної землі, до свого народу, до батьківської хати, втілює духовне коріння людини, її вірність духовній спадщині предків.

Світлана Федоренко.
На фото: частина делегації району.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *