Фінішував чемпіонат району з футболу

Відкритий перший чемпіонат Хорошівської ОТГ з футболу фініншував у середині вересня. По суті, це був чемпіонат району, адже в ньому брали участь майже всі команди з району.

Порівнюючи з минулими роками, чемпіонат відбувся на належному рівні. У федерацію футболу району не надходило жодного письмового протесту, а це означає, що федерація пішла вірним шляхом. На кожну календарну зустріч були призначені й направлені арбітри, які цього року добре впоралися зі своїми обов’язками. Від районної федерації та всіх предстваників команд-учасниць варто подякувати арбітрам із футболу Олександру Костецькому, Петру Ющенку, Віктору Васильчуку, Дмитру Гарбару, Василю Кривцю, Михайлу Мельнику.

Отже, І місце, не зазнавши жодної поразки, вже вкотре за багато останніх років виборола футбольна команда «Оріон» (Нова Борова). Хлопці набрали 42 очки. Вони – єдиний колектив, який захищає честь Хорошівського району в першості Житомирської області з футболу. Так і тримати, новоборівчани!

На 8 очок менше у Хорошівського «Спартака», який із 34 очками посів другу сходинку турнірної таблиці. Команда мала можливість виступити набагато краще, але не завжди збирався бойовий склад, тому були поразки й нічийні результати.

Футболісти Кропивнянської «Оранти» посіли третє місце з 18 очками.

«Дружба» (Рижани) та «Колос» (Топорище) набрали однакову кількість очок – по 16, але за різницею забитих і пропущених м’ячів Рижани – четверте, а Топорище – п’яте місця. Така сама ситуація виникла у двох команд «Сокіл» (Сколобів) і «Фенікс» (Нова Борова) по 13 очок, але в поєдинках «Фенікс» обидва рази програв, тому опинився на 7 місці.

Цього року «Зоря» (Дворище) виступила набагато гірше. На це є свої причини: хлопці працюють за межами області та України, і тому не завжди збирався бажаний склад команди. В результаті вони опинилися на останньому місці турнірної таблиці.

Проте нічого страшного немає, головне – участь, а успіх при-йде обов’язково, в команді багато молодих, перспективних гравців, які ще не раз будуть радувати своїх уболівальників.

І, на завершення, повідомляємо, що команди-призери та кращі гравці будуть нагороджуватися у своїх об’єднаних громадах. Так було домовлено і записано у Регламенті про проведення перед початком відкритого Чемпіонату Хорошівського району з футболу в цьому році.

Змагання відбулися. Лишаються тільки спогади. Тепер в осі-нньо-зимовий період є можливість краще підготуватися до новго чемпіонату, який буде проводити районна федерація футболу. А всім футболістам, тренерам та відповідальним за футбол за місцем проживання бажаємо міцного здоров’я та успіхів на футбольній ниві.

Володимир Панченко.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *