Хай не старять Вас роки

Гарний і багатий наш поліський край. Славиться він неймовірною красою самоцвітів, радуючи працьовитих людей. Проте самоцвіти ми знаходимо не лише ті, які природа заховала від людського ока в земних надрах, а й трапляються нам самородки серед людей, із якими ми щодня спілкуємося. Саме таким багатим душею, всебічно обдарованим чоловіком, який за багато років життя має вагомі плоди своєї праці, є наш земляк Іван Тофільович Веселівський. На його долю випало багато випробовувань і життєвий шлях, як кажуть, не був устелений трояндами.

Народився Іван Тофільович 18 вересня 1927 року в селі Радичі у селянській родині, в якій зростало четверо дітей. Роки дитинства і юності Івана проходили у нелегкі часи випробувань голоду та війни. Коли розпочалася Друга світова війна, голову сім’ї забрали на фронт. Івану Тофільовичу довелося рано подорослішати, дбати про маму і молодших братів та сестру. Хлопець часто виконував недитячу тяжку роботу, щоб отримати шматок хліба.

У 1946 році одразу потрапив до лав армії. Під час служби отримав травму і повернувся інвалідом ІІ групи. Закінчивши курси шоферів, одразу ж пішов працювати у колгосп ім. Чапаєва. У 1958 році створив сім’ю. Доля прихильна до нашого ювіляра. Сім’я для нього – святе. Разом із дружиною Валентиною Андріївною виростили двох доньок Людмилу та Світлану, кожній допомогли здобути освіту, знайти своє місце у цьому світі. Найбільшою радістю дідуся є двоє онуків. Любить усіх, про всіх дбає. Пережив багато труднощів, проте усе в житті склалося. Іван Тофільович багато трудився. Має трудовий стаж понад 50 років, тому не раз був нагороджений грамотами за працю, а його фото красувалося на Дошці пошани у центрі села. Нині ця шанована людина живе повноцінним життям. Трудиться, веде господарство. Завжди серед людей, завжди у праці.

Зморшки рисочками вкрили його обличчя, здоров’я по краплині забирають невловимі роки, та спогади у ювіляра змістовні й цікаві.

У понеділок зійшлися до рідної батьківської оселі діти, щоб привітати та подякувати за найдорожче, що дав їм у цьому світі – життя.

Щиро і середечно вітаємо нашого ювіляра з днем народження, доземно вклоняємося за багаторічну сумлінну працю, за любов до людей, зичимо здоров’я і довгих років життя. Хай у його оселі завжди буде добробут, у душі – мир і спокій. Хай Господь посилає йому многая і благая літа.

Валентина Журавська.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *