У Новій Боровій освятили храм на честь святого апостола Андрія Первозванного

17 вересня у Новій Боровій відбулося освячення нового православного храму на честь святого апостола Андрія Первозванного, звершено святкову Божествену літургію та урочисто освячено Престол храму.

Службу Божу звершував владика – єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій у співслужінні з 25-ма священиками Житомирської, Київської, Волинської єпархій. Архіпастир разом із духовенством і численними вірянами молилися за мир в Україні.

В урочистостях з нагоди освячення храму взяли участь багато прихожан, представники районної та місцевої влади, гості, фундатори, будівники, жертводавці, благодійники храму.

Новоборівську парафію православної церкви Київського патріархату було створено у 1998 році. Богослужіння тимчасово проводилися у приміщенні колишнього дитячого садочка. Зведення нового храму на честь святого апостола Андрія Первозванного розпочалося у 2004 році. Багато було докладено зусиль настоятеля о. Петра (Андрусяка), прихожан та підприємців, багатьох жертводавців. А також надавалася підтримка у будівництві храму представниками влади і громадськості району.

Після служби Божої були висловлені привітання та подяки усім причетним до будівництва храму. Були вручені архієрейські грамоти небайдужим людям, хто долучився особисто і хто допомагав матеріально та надавав іншу підтримку у зведенні святині.

Згідно з указом патріарха Філарета, настоятеля храму протоієрея Петра Андрусяка було нагороджено орденом святого благовірного князя Володимира 3-го ступеня за подвижницький труд у справі розбудови української православної церкви.

Отець Петро висловив щиру вдячність керівникам ра-йону, представникам місцевої влади та всім, хто допомагав у будівництві храму пожертвами, справами, молтитвою.

Завершилось святкове богослужіння церковним многоліттям.

Людмила Стоцька.
Фото прес-служби Житомирської і Овруцької єпархії.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *