Спорт – це здорово!

Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації. Кожен рік у другу неділю вересня ми відзначаємо Всеукраїнський день фізичної культури і спорту – свято сили, краси, здоров’я, гармонії.

Значення занять спортом чи просто фізичними вправами для здоров’я людини важко переоцінити. А тому пропаганді фізкультури і спорту, рухової активності в Іршанському НВК приділяється особлива увага. З цією метою щороку у другу неділю вересня у селищі Іршанськ проходить спортивне свято, приурочене Всеукраїнському дню фізичної культури та спорту.

Не став винятком і цей навчальний рік. Сонячного погожого ранку 10 вересня юні спортсмени Іршанського НВК та вихованці ДЮСШ зібралися на стадіоні «Титан». Свято розпочалося урочистою лінійкою. Кращі спортсмени ДЮСШ урочисто підняли Прапор України. Прозвучав Державний Гімн. Директор дитячої юнацько-спортивної школи О.П. Литвинчук привітав присутніх зі святом, побажав учасникам змагань зміцнення здоров’я, загартування, покращення фізичного розвитку та прагнення бути сильними, витривалими. Тренер ДЮСШ В,П, Ваховська закликала всіх присутніх вести здоровий спосіб життя.

А потім учні 8-11 класів узяли участь у легкоатлетичній естафеті (4 по 100). Переможців було нагороджено дипломами та солодкими подарунками.

15 вересня естафету прийняли молодші школярі. Для них на стадіоні «Титан» пройшло свято «Твій перший старт». Програма свята включала такі види змагань: зустрічна естафета, човниковий біг, стрибки у довжину, біг на 30 метрів.

День був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій, солодкими дарунками поверталися додому.

Заходи, проведені в ці дні, нагадали учням, що про своє здоров’я потрібно дбати з дитинства! І тому учні нашого закладу обирають здоровий спосіб життя! Адже спорт — це здорово!

Алла Мойсеєнко.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *