Обнадійливий прогноз для довгобуду

У четвер, 14 вересня, на Рижанському мосту поклали перші тонни асфальту. Роботи активно продовжуються.

Наш багатостраждальний Рижанський міст дійсно є довгобудом. Багато обіцянок ми чули від різних посадових осіб та політичних лідерів про те, що міст буде збудовано до… Таких «до…» було десяток, як не більше. Проте лише останнім часом пожвавилась робота в цьому напрямку і здійснюється активна добудова мосту. Звичайно, в тому, що робота активізувалася, є чималі зусилля місцевої влади – сільської, селищної, районної, бо на всіх можливих рівнях піднімалося це питання, стукали в усі двері. Є заслуга обласної влади – особисто голова облдержадміністрації Ігор Гундич нещодавно відвідував цей об’єкт і тримає на контролі завершення його будівництва. Чималих зусиль до вирішення проблеми доклав і народний депутат України Павло Дзюблик. Для нього добудова Рижанського мосту є в числі пріоритетних завдань. Він неодноразово озвучував цю проблему на рівні державних владних структур. Саме на його запрошення об’єкт відвідав особисто міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Нині активно веде роботи на Рижанському мосту будівельна фірма ТОВ «ЄвроПлюсБуд» у співпраці з приватним підприємством «Сучасне дорожне будівництво». Контроль за якістю матеріалів та робіт здійснює представник установи «Дорожний  контроль якості».

У четвер свідками історичного моменту, коли перші тонни асфальтового покриття лягли на новий міст, стали депутат Верховної ради України Павло Дзюблик, Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук та його заступник Василь Зіник, голова Хорошівської райдержадміністрації Галина Ширченко та перший заступник Віталій Римар. Ще до відкриття мосту треба багато зробити, проте цей факт свідчить, що завершення будівництва стає реальністю, і переконливо доводить, що лише об’єднані зусилля небайдужих людей, направлені на спільну важливу справу, можуть дати результат. Сподіваємося, що ще у 2017 році ми відзначимо відкриття мосту.

Надія Панченко.
Фото Галини Мінялук.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *