Свято спорту в Хорошеві

Із року в рік День фізичної культури та спорту святкують у нашій державі у другу суботу вересня. Тому і в нашому містечку відбулися урочистості та святкові спортивні змагання.

9 вересня Хорошівська дитячо-юнацька спортивна школа проводила турнір із настільного тенісу серед своїх вихованців. А 10 вересня усіх бажаючих і, звичайно ж, вихованців школи запросили на стадіон «Спартак». Тренери та викладачі ДЮСШ влаштували гарне свято своїм вихованцям і гостям. Усміхнені, спортивні та красиві ведучі – вихованки секції зі спортивної аеробіки цікаво вели свято. Усіх кращих тренерів та учнів школи нагородили грамотами і призами. Гарний настрій подарували усім присутнім показові виступи вихованців ДЮСШ зі спортивної аеробіки.

Від імені та за дорученням селищного голови Володимира Столярчука привітати юних спортсменів прийшла Надія Петрівна Осадчук – начальник відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради.

На стадіоні проходила відкрита першість з фрі-файту, першість із шахів, турнір з міні-футболу, волейболу. Вихованці школи гідно показали свої уміння і, відповідно, продемонстрували гарну роботу своїх тренерів.

Дуже цікавим було змагання «Твій перший старт». Там учасники показували свої вміння з піднімання тулуба з положення лежачи на спині, згинання-розгинання рук з упору лежачи, зі стрибків у довжину та у бігу на дистанцію 30 метрів.

Для дітей, бажаючих долучитися до святкування, проводилися спортивні естафети. Усім було цікаво та весело.

По закінченню усіх заходів на дітей чекав солодкий сюрприз.

Щирих слів вдячності заслуговують усі тренери-викладачі ДЮСШ. Низький уклін їм за працю, що вкладають у вихованців та за проведене свято. Такі заходи сприяють популяризації спорту серед дітей та молоді, а тому хотілося б іще частіше чути завзяте «гол!», «біжи!», «давай!» та інші позитивні емоційні вигуки із нашого стадіону.

Любов Дем’янчук.
Фото Романа Максиміва.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *