День Знань у Іршанському навчальному комплексі

Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів-першокласників. Цього року для 73-ох першокласників, які переступили поріг Іршанського НВК «Гімназія – ДНЗ», розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань. Для 43–х одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати.

За традицією, 1 вересня в Іршанському НВК «Гімназія – ДНЗ» про-йшла урочиста лінійка, присвячена Першому дзвонику. На святі були присутні по-святковому вбрані діти, батьки, вчителі, почесні гості.

Директор закладу Валентина Григорівна Забродська привітала всіх із чудовим святом – Днем Знань, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен, із допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

Головний інженер філії «Іршанський ГЗК» ДП «ОГКХ» Микола Андрі-йовий Васянович привітав усіх присутніх зі святом. Учням побажав збагачувати себе знаннями, здобувати навички, необхідні в подальшому житті, та вручив директору Забродській В. Г. подарунковий сертифікат на тенісний стіл. Настоятель Свято-Покровської церкви отець Василій побажав мирного неба та запросив на молебень і з благословенням на новий навчальний рік.

Зворушливо звучали вірші з вуст маленьких першокласників та випускників. І ось веселий шкільний дзвоник покликав учнів за парти на перший урок.

Всього, що вмієш, і всього, що знаєш, за плечима не носити. Не лінуйтеся і не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої таланти, творчість, здібності. Учіться бути мудрими, добрими і людяними. Виростайте справжніми людьми!

Алла Мойсеєнко.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *