Вдалий старт нового творчого фестивалю

24 серпня в Іршанську пройшов перший фестиваль талановитих людей FreeDOM fest Irshansk за підтримки селищного голови А.Б. Рака. FreeDOM fest Irshansk – це територія свободи та самовираження. Ми створили майданчик для творчості в усіх сферах та напрямках, де кожен має змогу проявити себе абсолютно в новому амплуа та показати неформат.
Ідея створення цього фестивалю належить голові – Руслані Примасюк. Не дивлячись на те, що ГО «І-актив» є головним організатором першого фестивалю, нам допомагало багато жителів селища. Важко уявити, скільки у нас талановитих жителів, про яких до фестивалю люди й не здогадувались.

Так, наприклад, Валентина Ваховська займалася організацією велопробігу та дитячого квесту «SweetDOM». За участь у двох заходах нагороджували подарунками і солодощами.

О 10 годині проходив Zumba Fitness під керівництвом Олени Єрмакової. Ми показали людям, що худнути можна весело, і отримуючи колосальне задоволення! Концертну програму підготувала Світлана Коврига. Та не можемо ми не відзначити показ одягу молодих українських брендів «Бути» та «Prosto&Garno». Головна ідея цього дійства була донести жінкам, що всі вони прекрасні та повинні полюбити себе такими, якими вони є. У показі брали участь жінки селища різного віку та статури. Це було нереально гарно та хвилююче! Дякуємо Юлії Кручак за неймовірне шоу.

Дуже захопили людей майстер-класи, де талановиті іршанці ділилися своїми вміннями з усіма бажаючими.

Зокрема, відбувся майстер-клас із макіяжу від Тетяни Мазяр, виготовлення аксесуарів для волосся від Катерини Телятнікової, квіти з паперу та фігури з повітряних кульок від Олени Караваєвої, батік -ручний розпис по тканині від Тетяни Жендицької, різьблення по дереву від Павла Гусєва та ножова культура від Леоніда Ясинецького. Окрім цього, пройшов ярмарок ручної роботи, фотосушка від Катерини Саванчук, розпис хною від Оксани Федорчук та аквагрим від Каріни Камєнчук. У цей же час проходила дитяча анімація. Тетяна Грищенко вклала всю любов до дітей та віддала їм частку свого серця. Дітям дуже сподобалось. О 19 годині Ірина Сахненко зробила щось неймовірне. Це був танцювальний флешмоб, де ми танцювали «бугі-вугі» та «якова». Це не на жарт запалило публіку. Закріпили цей запал та колективну роботу запуском небесних ліхтарів.

Новим для нашого селища був і кінотеатр під відкритим небом. Транслювався мультфільм для дітей. На завершення вечора була дискотека. Ми намагалися якнайбільше показати, тому розписали програму на весь день. Це був лише початок. Ми й надалі плануєм FreeDOM fest Irshansk і сподіваємось у наступному році буде ще більше людей, і вони вже будуть не лише з нашого селища. Ми запрошуємо всіх у наш дім під назвою Іршанськ. Тут ви матимете змогу літати, як птах! Чекайте нові наші проекти, адже наша голова ГО «І-актив» переповнена ідеями.

Аліна Пилипчук, член ГО «І-актив».

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *