У Красногірці збудували дитячий майданчик

Нещодавно погожим серпневим ранком у Красногірці відбулося урочисте відкриття дитячого майданчика. Ідею його створення висловила старша донька власників підприємства «Поліська сільськогосподарська компанія» – Марія Педан. Батьки дівчинки – Ірина та Олександр Педан, а також директор цього підприємства Сергій Антонюк підтримали цю ідею.

– Ми вирішили створити затишний куточок для дітей Красногірки та для тих, хто приїздить сюди відпочивати влітку. Мій чоловік говорить, що якщо вкладати у щось гроші, то найперше – у дітей, адже це наше майбутнє, – розповідає Ірина Сергіївна.

Будівельна бригада на чолі з Миколою Мельником у складі Володимира Яроша, Олександра Пархомчука, Юрія Ковпака, Ігоря Подіка, Івана Мазка гарно попрацювала. Будівельники встановили тут гірку, різні гойдалки, обладнали пісочницю і спортивну драбинку-доріжку із пеньків. Гарно обгородили майданчик.

У день відкриття майданчик прикрасили різнокольоровими кульками, тут лунала музика та дитячий сміх.

Ведучою свята була Ніна Соснівська, яка колись працювала завклубом у Червоногранітному.

Із привітальним словом на зібранні жителів виступила в.о. старости Поромівського старостинського округу Лариса Войтюк. Вона висловила задоволення з того, що тепер, дякуючи спонсорам – Поліській сільськогосподарській компанії – діти села матимуть гарно обладнане місце для ігор, для спілкування та розвитку. А також Лариса Анатоліївна висловила вдячність благодійникам та будівельникам за цю добру справу.

Перерізати символічну червону стрічку на знак відкриття майданчика було доручено в.о. старости Ларисі Войтюк та доньці власників компанії Марійці.

Діти із задоволенням освоювали новозбудований майданчик, а також ласували солодощами, якими їх пригощали благодійники.

Сподіваємося, що ця гарна подія стане початком інших добрих справ на користь села і громади.

Надія Панченко.
Фото Галини Мінялук.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *