Нові перемоги Іршанської школи мистецтв

18 серпня у м. Вільногірськ, що на Дніпропетровщині відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Гранд-талант-2017».

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Гранд-талант» засновано за ініціативи Всеукраїнського об’єднання «Ліга діячів культури України». Рішенням Міністерства культури України фестиваль-конкурс «Гранд-талант – 2017» отримав офіційну державну підтримку та внесений до Плану роботи Міністерства на 2017 рік. Це єдиний захід, що відбувся у 2017 році, який пройшов експертну оцінку та отримав державний статус офіційного заходу Міністерства культури України в категорії підтримки творчо обдарованих дітей та молоді, спрямованих на державну підтримку аматорського мистецтва в регіонах.

Проведення заходу підтримував особисто міністр культури України Євген Нищук та народний депутат України Олег Кришин. Участь у заході взяли учасники з багатьох регіонів України. Цей фестиваль – яскравий приклад підтримки популяризації національного культурного продукту та розвитку дитячої творчості в регіонах. Офіційними партнерами-співорганізаторами заходу стали Міністерство культури України, Вільногірська міська рада, філія «ВГМК» ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв.

До складу журі фестивалю-конкурсу увійшли визначні діячі культури України, представники ЮНЕСКО. А головою журі була перший міністр культури України, народна артистка України, професор Лариса Хоролець.

Іршанську ОТГ представляли танцювальні колективи школи мистецтв «Райдуга» та «Амельянс», які  відзначалися високою професійною підготовкою та виконавською майстерністю .

Колективу «Райдуга» було присвоєно І місце у номінації «Хореографія» – 2 категорія, а колективу «Амельянс» ІІІ місце у номінації «Хореографія» – 3 категорія, також танцювальний колектив «Амельянс» отримав «Приз глядацьких симпатій» та грошову винагороду від UMCC.

Щиро вдячні батькам та Іршанській ОТГ за підтримку в організації поїздки та розуміння важливості естетичного виховання дітей.

Вітаємо переможців, бажаємо творчого натхнення та подальших перемог!

Тамара Злобіна.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *