Небіж відзначив День Незалежності

У нашому мальовничому селі Небіж, як і по всій Україні, відзначали свято – День Незалежності. Відбулися урочистості 25 серпня в сільському клубі. Організувала свято художній керівник Лариса Маслова.

Як і належить, захід розпочався з урочистого звучання Державного Гімну України. Офіційні вітання з таким великим державним святом отримали всі присутні та жителі Небізького старостинського округу від в.о. старости Сергія Омельчука.

Ведучі свята наголосили, що живемо ми сьогодні і святкуємо під мирним небом завдячуючи тим воїнам АТО, які захищають нас від ворога, щомиті ризикуючи власним життям. Загиблих захисників, а серед них земляка Сергія Порозінського, ушанували хвилиною мовчання.

Святковий концерт складався з художніх номерів місцевих талантів. Радість і задоволення глядачам принесли своїми виступами нещодавні випускники Небізької школи Яніна Гуренко та Яна Мосійчук, а також школярі Анастасія Перун, Анастасія Лайчук, Ганна Мосійчук, Олександра Андрійчук. А ще продемонстрували свої обдарування майбутні першокласниці: Сніжанка Новаківська дуже гарно виконала пісню, а Ангелінка Ваховська майстерно прочитала вірш.

Гості свята – самодіяльний вокальний гурт «Мальви» з Ягодинки зробили нашим жителям прекрасний подарунок – віночок українських пісень у виконанні талановитих полісянок.

Найбільша мрія наших жителів – зустрічати наступну роковину Незалежності України у справді мирній і справді незалежній державі.

Світлана Федоренко.
Фото Валентини Майстренко.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *