Свято завітало у Березівську громаду

19 серпня, сонячного дня, на величне свято Преображення Господнього відбулися заходи до Дня Березівської громади.

Відкрив святкову програму гурт «Берізка» піснею «Спасе мій». Урочисті вітання звучали з вуст виконуючої обов’язки старости громади Бернарди Багінської. На дійство завітали з подарунками та найкращими привітаннями заступник Хорошівського голови Василь Зіник та керуюча справами селищної ради Лариса Головач, директор Хорошівського будинку культури Зофія Райковська та методист будинку культури Ірина Слобожан.

Уже стало традицією, що на свято громади збираються випускники школи. От і цього дня відбулася зустріч випускників 1977 та 1987 років. Усіх присутніх зі святом привітала випускниця 1977 року Людмила Бенедичук.

Позитивні емоції та дуже гарні враження залишив святковий концерт. Виступали талановиті діти й молодь, гордість громади – співучі соловейки Марія Сумма, Яна Нижник, Аліна Талько та наймолодша учасниця концерту – Сашенька Черниш.

Вразили майстерністю виконання танцю дует Дарини Іванської та Каріни Куберштейн. Чудовий вірш про село читала Катерина Мельниченко. У ході заходу була відзначена подружня пара, яка прожила разом у шлюбі 60 років – сім’я Антоніни та Володимира Пантусів. Також вшанували молоді сім’ї Кармелюків та Федоренків, які стали на весільний рушник в один день. Також було відзначено кращі двори громади, привітали найстарших та наймолодших її жителів.

Організатори свята щиро вдячні за спонсорську допомогу директору ТОВ «Милар-Агро» Олегу Д’яченку та за часткову допомогу директору ТОВ «ГрінЛенд Славута» Сергію Лисаку. Володимир Федорович надав музичний супровід та організував дискотеку.

А також щиро дякуємо молоді нашої громади за допомогу у прибиранні території та учасникам гурту «Берізка» за участь у концерті та приготуванні святкового столу.

Олена Рихтер, завклубом.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *