Незабутня зустріч

Нещодавно на подвір’ї Хорошівського НВК №1 відбулася зустріч випускників 10-Б класу 1972 року випуску. Звідусіль прилинули наші випускники до рідної школи: сивочолі, статечні, адже їм усім за 60.

Минуло вже 45 років із Дня останнього дзвоника. А як було цікаво, коли відразу не могли впізнати один одного, адже дехто усі ці роки так і не зустрічався.

Коли зайшли до класу, де ми навчалися, він здався нам таким маленьким, хоча нас там сиділо 35 чоловік.

Цього дня пролунав і для нас шкільний дзвоник, який організувала наша Надія Горшкальова.

Дуже схвильовано пройшла перекличка, кожен розповідав про свій життєвий шлях, про свої здобутки. Школа дала нам кожному путівку в життя. Розійшлися наші шляхи, кожен пішов своєю стежиною.

Зі щирою повагою згадували наших вчителів, яких, на жаль, уже немає разом із нами, але які вклали в нас свої душі і знання. Згадували свої улюблені, й не дуже, предмети, вечори відпочинку, перше кохання.

На жаль, не всі змогли прибути на зустріч: хто за станом здоров’я, хто – за сімейними обставинами. А тих, кого вже немає серед живих, яким не судилося дожити до цього дня – вшанували хвилиною мовчання.

Після урочистої частини поклали квіти до пам’ятника загиблим у Другій світовій війні учням і вчителям, який знаходиться на території школи. Потім зробили фото під шкільними берізками.

Під рясним дощем усі пішли до зали кафе, де продовжилось спілкування. Там уже всі дали волю своїм емоціям, спогадам.

Не могли без хвилювання, а дехто і без сліз, розповідати про свої секрети, які, можливо, зберігали в своїх душах усі ці роки.

Ті, хто не прибув на нашу зустріч, можуть нам тільки позаздрити. Усі були щасливі та отримали гарні враження.

Хотілося б особливо подякувати організаторам зустрічі – Валентині Іллюк, Людмилі Ткачук, Надії Горшкальовій.

Людмила Осадчук-Залевська.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *