Триває ремонт автомобільних доріг

У спекотні серпневі дні на вулицях Хорошева злагоджено трудяться працівники філії Володарськ-Волинського райавтодору. Наразі вони займаються ямковим ремонтом-покриттям мосту, який знаходиться у напрямку м. Житомир.

Усі робітники філії, а їх налічується 12 чоловік (серед них – 2 жінки), ретельно виконують свої функції в процесі ремонту доріг, та повний робочий день працюють, не покладаючи рук, під керівництвом досвідчених майстрів Миколи Володимировича Антонюка та Володимира Григоровича Малярчука.

«У своїй роботі ми використовуємо асфальтно-бетонну суміш, виготовлену на власному асфальтно-бетонному заводі в с. Лизник (керівник – Олександр Михайлович Павицький)», – повідомив начальник філії Віктор Володимирович Приймак. Також він розповів, що після закінчення ямкового ремонту по Хорошеву філія Володарськ-Волинського райавтодору планує поновити розмітку на дорогах селища.

Таким чином, за словами майстрів, оновлений Хорошів зустріне День Незалежності з відремонтованими автомобільними дорогами.

Ірина Коханська.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *