Про зміцнення співробітництва між громадами району

Про досягнення територіальних громад району після об’єднання та проблеми, які потребують вирішення на державному, обласному, районному і місцевому рівнях  говорили, 15 серпня, під час круглого столу «Стан та перспективи розвитку ОТГ Хорошівського району. Зміцнення співробітництва між громадами». Учасниками заходу були заступник  голови – керівник апарату ОДА Олексій Ясюнецький, голова Хорошівської РДА Галина Ширченко, голова районної ради Андрій Ющенко, директор Житомирського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Василь Невмержицький, голови та заступники селищних рад ОТГ району, депутати обласної, районної та місцевих рад, головні лікарі, громадські діячі та представники бізнесу.

Захід відбувся з метою зміцнення співробітництва між райдержадміністрацією, районною радою та об’єднаними територіальними громадами району, пошуку конструктиву та обговорення шляхів вирішення проблемних питань як окремої громади так і населення району загалом.

Заступник  голови – керівник апарату ОДА Олексій Ясюнецький наголосив, що керівники громад мають усвідомити, що разом з повноваженнями їм передається і відповідальність, і зобов’язання.

Голови ОТГ говорили про досягнення громади, ділилися планами, та озвучили проблемні питання. Серед них – курсування автобусів на міжміських та приміських маршрутах, пільгове перевезення, співпраця із Держгеокадастром, надання медичних послуг, та інше.

Порушувалися питання співробітництва територіальних громад району щодо спільного забезпечення функціонування Хорошівської ЦРЛ, архівної установи «Трудовий архів району», розвитку дорожнього і житлово-комунального господарства, зміцнення територіальної оборони і т.і.

Очільники району Андрій Ющенко та Галина Ширченко закликали голів громад до тісної співпраці в тих питаннях, які потребують виваженого підходу та спільної дольової участі у їх вирішенні на користь громадян району, а це переважно соціальна сфера.

За підсумками круглого столу буде видано протокольне рішення з урахуванням всіх зауважень і пропозицій.

Світлана Приємська.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *