Зустріч через 50 років

Колишні хлопчики та дівчатка 1950-го року народження цьогоріч у липні відсвяткували ювілей – 50-річчя випуску, адже в 1967 році закінчили Володарськ-Волинську середню школу. А це було немов учора.

Один за одним із квітами сходились випускники до школи у  визначений час. Було й таке, що одразу не впізнавали один одного, але, придивившись зблизька, згадували знайомі обличчя. Змістовно і з хвилюванням пройшла учнівська перекличка: кожен підводився і розповідав про свій п’ятидесятилітній життєвий шлях. Усі без виключення розчулено, зі слізьми на очах розповідали про себе. Комусь усе вдавалось просто і легко, а комусь доводилося складніше. Більшість колишніх однокласників закінчили училища, технікуми, вузи, далі працювали на різних посадах та за спеціальностями – як у науковій сфері (деякі отримали кандидатський ступінь), так і в народному господарстві. А головне, що доля розкинула випускників по всьому тодішньому Радянському Союзу, а декого і за кордон, де вони з гордістю несли прапор гідності, вірності своєму народу, своїй державі.

Не забули згадати про першу вчительку, класних керівників, а також усіх вчителів, яких, на жаль, уже немає в живих.

Зробили загальне фото на згадку про зустріч.

Після святкової переклички всі учасники пройшли вулицею Незалежності й на розі вулиці Героїв України поклали квіти до пам’ятної дошки воїнам АТО, які полягли за нашу Україну.

Заключна фуршетна частина зустрічі містила ще багато емоцій, спогадів про шкільні витівки, юнацькі залицяння до дівчат, ревнощі, різні кумедні ситуації.

Не забули також пом’янути хвилиною мовчання всіх однокласників, які відійшли з цього світу, і яким, на жаль, не довелося дожити до цієї зустрічі. Тому було запропоновано через три роки, а це буде перша субота серпня 2020 року, зустрітися знову. Сподіваємося, що ті, хто з певних причин не прибув на 50-ліття, наступного разу приєднаються і зануряться в цей неповторний шкільний вир, масу емоцій, а головне – в атмосферу задоволення за пройдений життєвий шлях. На кожному обличчі були радість, хвилювання і сльози щастя.

І наостанок хочеться побажати всім міцного здоров’я і ще раз здоров’я, благополуччя в сім’ях, достатку, злагоди, а головне – світлого, мирного неба над головою.

За дорученням однокласників – Раїса Михайленко,  Петро Ющенко.
Фото Олександра Шевчука.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *