Народний фольклорний гурт «Хорошки» брав участь у ювілейному святі «Лесині джерела»

Уже втридцяте у Новоград-Волинському відбулося міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела», присвячене вшануванню пам’яті видатної поетеси, громадської діячки, вірної дочки свого народу Лесі Українки. Цьогоріч упродовж 27-30 липня тут відбувалися урочисті та літературно-мистецькі заходи: екскурсії до літературно-меморіального музею Лесі Українки, музею родини Косачів, краєзнавчого музею, музею льону; виставка  сувенірної та друкованої продукції, святковий ярмарок народних умільців України, ХІІ Всеукраїнський конкурс виконавців художнього слова імені Лесі Українки, виставка картин художників міста, святкова хода учасників свята, ХVІІ Всеукраїнський конкурс автентичного співу «Животоки», вистава Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича – драма-феєрія Лесі Українки «Лісова пісня» та інші заходи.

Серцевиною програми заходів стало власне Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела» «Я словом правди камінь оживила і житиму, як і жила, на світі», що відбувалося на площі Лесі Українки. У його програмі – свято української народної пісні за участю аматорських колективів Житомирської області «З народної криниці». Саме у цьому заході брав участь народний фольклорний гурт «Хорошки» під керівництвом Марії Жеревко Хорошівського будинку культури. Численні глядачі та делегація з нашого району щирими оплесками зустрічала самобутній колектив. «Хорошки» уже не вперше беруть участь у цьому святі й завжди знаходять там своїх прихильників та поціновувачів.

Усі, хто був учасником цього свята, наповнилися прекрасними враженнями, збагатилися новими знаннями, придбали на пам’ять вироби народних умільців та загорілися бажанням й у наступні роки відвідувати цей фестиваль і насолоджуватися творчістю Лесі Українки й талантами рідного народу.

Світлана Федоренко.
Фото Ірини Слобожан.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *