У Фасівському храмі відзначили престольне свято

У нашому мальовничому селі Фасова стоїть старовинна церква. Щонеділі й на свята тут звершується божествена літургія. Прихожани поважають свого духовного пастиря о. Іоанна. В День апостолів Христових Петра і Павла у нашого батюшки день народження. Прихожани храму сердечно його вітали, а наймолодша жителька села Іванка Мельниченко поздоровила батюшку букетом яскравих троянд.

Щороку в нашому храмі 21 липня відзначається престольне свято Божої Матері Казанської. У цьому році якраз був дуже гарний погожий день. До храму зібралися прихожани зі своїми сім’ями і діточками. Звершувалася святкова літургія. Потім було освячення води і хрестний хід навколо церкви. Якраз під час хресного ходу, коли проносили ікону Казанської Божої Матері, здавалося, і сонечко раділо разом із вірянами, так було гарно. А лелеки, які неподалік біля церкви звели собі гніздо, радісно здіймалися в небо і весело кружляли, ніби розділяли з людьми щастя цього Божого свята.

Після закінчення служби усіх прихожан було запрошено на святкову трапезу. До святкового столу всі притсупили з молитвою. Усі страви були смачні, з умінням та любов’ю приготовлені прихожанками Тетяною Куцик та Світланою Камінчук.

Валентина Пархомчук, с. Фасова.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *