Обрані професією і людьми

Нині важко уявити життя та побут будь-якої родини без користування послугами різноманітних торгових закладів. Здавна повелося, що її величність торгівля мала найважливіше значення в економіч-ному житті будь-якої держави. А професія «продавець» найбільш поширена і найбільш затребувана в усьому світі.

В Україні День працівника торгівлі відзначають в останню неділю липня згідно з Указом Президента від 5 червня 1995 року.  Цьогоріч  святкування припадає на 30 липня.

Є гарна нагода висловити щирі слова вдячності усім працівникам цієї дуже потрібної професії. Кожен, хто, відвідавши магазин чи супермаркет, отримав якісні послуги, придбав добротний товар, матиме гарний настрій та задоволення від покупок на довгий час. І у заклад, де гарно обслуговують, привітно посміхаються, нададуть професійну пораду, покупець із задоволенням прийде іще не раз. Саме до таких закладів торгівлі, де покупця зустрічають привітні посмішки милих жінок-продавчинь, є один із продуктових магазинів по вулиці Героїв України у селищі Хорошів.

Сьогодні наша розповідь про чудового фахівця, порядну і чесну людину – Жанну Володимирівну Прут. Вона у торгівлі працює вже понад 34 роки. Народилася жінка у селі Солодирі в простій багатодітній родині. По закінченню Житомирського кооперативного училища у 1983 році, розпочала трудову діяльність у магазині продтоварів с. Грушки, де її добрим словом згадують і нині. Згодом, до якого б сільського магазину району не відряджало працювати Жанну Володимирівну керівництво райспоживтовариства, вона завжди намагалася виконувати свої професійні обов’язки сумлінно, аби покупці залишалися задоволеними обслуговуванням. Жанна Володимирівна завжди готова прийти на допомогу не тільки колегам по роботі, а й кожному, хто до неї звертається.

Порядна, чесна, відповідальна, мудра – так про неї відгукуються і колеги, і покупці. Які б проблеми не траплялися в її житті – усе вона намагається сприймати з усмішкою, яка завжди прикрашає її обличчя. Разом зі своєю незмінною колегою Аліною Добровольською вони пліч-о-пліч працюють уже понад 16 років. Завжди знаходять порозуміння в роботі та навіть стали подругами.

Жанна Володимирівна – вправна господиня, турботлива дружина і мама, любляча бабуся, найбільшою втіхою для якої є двійко внуків – Кирилко і Данилко.

Серед великої кількості торгових працівників району є багато таких, як Жанна Володимирівна, – сумлінних, закоханих у свою професію працівників торгової сфери, які щодня отримують слова щирої вдячності за виконану роботу.

Шановні працівники торгівлі, зичимо вам міцного здоров’я, хороших заробітків, гарного попиту на ваші товари, ласкавих покупців і благополуччя в родинах.

Ірина Сівінська.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *