Заповітна мрія, яка стала реальністю

Наполеглива праця, підкріплена великим бажанням чогось досягти, завжди приносить позитивні результати. Пауло Коельо – відомий бразильський письменник, писав, що якщо ти чогось хочеш по-справжньому –  Всесвіт буде сприяти тому, щоб бажання твоє збулося. І юний хлопчина із Хорошева, Олександр Засімчук, сміливо вирушив назустріч своїй дитячій мрії та міцно пов’язав своє життя з музикою.

На жаль, слава про талановитих земляків часто приходить на їх малу батьківщину уже після того, як вони стали відомими за кордоном. Проте таких обдарованих людей залишати поза увагою не можна.

Олександр народився 8 жовтня 1990 року у с. Антонівка Ємільчинського району. Коли хлопчику виповнився 1 рік, його родина переїхала до смт Володарськ-Волинського (нині Хорошів). Тут, у тихій мальовничій місцевості (село П’ятирічка), яка згодом і отримала відповідну назву – Зелений Гай, минуло яскраве та веселе дитинство майбут-нього музиканта. У 2007 році він закінчив Володарськ-Волинську гімназію і вступив на навчання до Коростенського технічного коледжу, де одержав диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Обсуговування комп’ютерних та інтелектуальних систем і мереж».

Проте здобута професія не приносила душевного задоволення Сашку і він вирішив спробувати далі шукати своє покликання.

«Одного дня я дуже захотів писати таку ж музику, яка упродовж багатьох років лунала через навушники мого старого mp3 плеєра», – зізнався хлопець.

У 2010 році Олександр позна-йомився із творчістю американського бітмейкера J Dilla. Його роботи надихнули хлопця на створення власних бітів (ритмічних пульсацій у музиці) на домашньому комп’ютері. І, хоч юнак і не мав музичної освіти, та бажання навчитися складати власну музику перемогло невпевненість. Але для якісної роботи необхідна була дорога апаратура. І, влаштувавшись майстром з виготовлення юве-лірних виробів, працьовитий хлопець почав збирати необхідні гроші.

«Я не мав музичної освіти та ніколи не грав на музичних інструментах, я просто все робив на слух. Наука моя була дуже тяжкою. Майже щоночі після роботи я сидів годинами біля комп’ютера і шукав інформацію в Інтернеті про те, як писати музику. Потім, відклавши грошей, почав купувати собі електронні інструменти для написання власної музики», – пригадує юнак.

Як результат наполегливої праці, у 2014 році на світ з’явився демо-запис («чорнова» фонограма, призначена для демонстрації музичного матері-алу) Олександра, в який увійшло 12 коротких бітів. Він завантажив їх на музичний сайт soundcloud.com, а через декілька днів юнаку надіслали електронний лист від американського репера D Soul. Виконавець запропонував Сашку записати спільну пісню. І 30 вересня того ж року на сайті soundcloud.com з’явився трек «Eaze The Stress» (feat DIZZZYD), продюсером якого став Олександр Засімчук (псевдоніми DRIMAbeats та Oleksandr Zasimchuk).

Упродовж наступних років творчість нашого земляка починають помічати багато реперів із США, України, Данії, Росії, виходять багато синглів (записів музичних композицій), альбомів за його участі.

«Пам’ятаю, коли я вперше почув пісню, записану під мою музику, яку я створив сам у своїй кімнаті в Каліфорнії, я просто не міг повірити. Колись я тільки мріяв про це. Я слухав готовий трек разів 100 підряд. Я був приємно вражений, що чогось досягнув, і що мої безсонні ночі не пройшли марно», – радіє Сашко.

У 2015 році Олександр знайомиться з дуже талановитим репером із Сполучених Штатів Америки – Arkansas Phlame. Він пропонує йому послухати свою музику, і через деякий час – 2 серпня, вони разом з Arkansas Phlame випускають сингл «Move On» («Рухайся»). Пісню на музику Олександра схвально сприйняли слухачі як у США, так і в Україні.

«Ми з Arkansas Phlame просто написали одну пісню, і все пішло саме собою, мені потім почали писати різні артисти і навіть хотіли купувати мою музику. Через деякий час я почав уже заробляти невеликі гроші. Потім ми з Arkansas Phlame створили реп команду (виконавців ритмічного речитативу) FOA Family Over All records, в яку ввійшло дуже багато різних хіп-хоп артистів (виконавців стилізованої ритмічної музики, яка зазвичай супроводжується постукуванням, ритмікою і ритмом вимови) та аренбі співаків із США. Зараз ці люди рекламують мою музику в Америці, виступаючи в різних містах США», – говорить хлопець.

У 2016 році Олександр узяв участь у Всеукраїнському фестивалі сучасної пісні та популярної музики «Червона Рута». Ось що про це він говорить: «Мою дружину, Вікторію Кириченко (псевдонім – VANessa), хіп-хоп артистку, запросили до цього Всеукраїнського фестивалю. Я написав декілька пісень для неї і ми взяли участь. Призового місця, на жаль, не вибороли, але, як кажуть, головне – не перемога, а участь. Нас почула велика кількість людей, і ми навчилися багато чому новому».

Творчий Олександр, окрім музики, займається створенням ілюстрацій та пише книги.

«На досягнутому я не зупиняюся. Окрім хіп-хопу та репу, я почав уже писати музику в інших жанрах. Серед моїх робіт ви зможете почути таки стилі, як транс, чіл аут музика, релакс, танцювальна та електронна музика. Також я нині працюю над створенням музики для однієї російської гри для мобільних телефонів та планшетів, яка вийде невдовзі у світ під назвою «Пандемия – Дорога Домой». А також я малюю різні ілюстрації та пишу книги в жанрі постапокаліпсис, наукова фантастика, казка та фентезі. Найближчим часом планую видати свою першу книжку з власними ілюстраціями до неї. А ще я планую зняти міні-фільм про себе та свою творчість. Стрічка буде про те, як я починав учитися створювати свою музику та чого я досягнув за її допомоги».

Щиро бажаємо Олександру, щоб його музика дарувала оточуючим позитивний заряд енергії та добрі емоції, а його творчу стежину  нехай супроводжує завжди успіх і слава. Хай усе задумане здійсниться!

Ірина Коханська.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *