Коли любиш роботу і людей – це завжди щастя

В Україні щорічно 16 липня відзначають професійне свято – День бухгалтера.

Отже, є нагода привітати всіх бухгалтерів та працівників бухгалтерської сфери. В нашому селі Кропивня живе привітна, щира, завжди усміхнена, мила жінка Валентина Миколаївна Олексієнко.

На сьогодні вона має понад 40 років трудового стажу.

Народилася Валентина 28 квітня 1960 року у простій родині. Успішно закінчила Житомирський сільськогосподарський інститут і здобула професію бухгалтера. За направленням потрапила до села Топорище. У 1978 році Валентина Миколаївна влаштувалася у колгосп ім. Чапаєва бухгалтером. Згодом уже досвідченому фахівцю запропонували посаду головного бухгалтера ПрАТ «Оранта». У якому б колективі не довелося їй працювати – завжди гарно, із добротою і повагою ставиться до колег. Готова кожному прийти на допомогу. Дуже багато молодих бухгалтерів завдячують Валентині Миколаївні за те, що щедро і безкорисливо завжди ділиться своїми професійними знаннями й досвідом. Усі, кому доводилося працювати з цією жінкою, тільки позитивно відгукуються про неї: привітна, чуйна, безвідмовна, досвідчена, мудра. Які б проблеми не траплялися в її житті – усе вона намагається сприймати з усмішкою, яка завжди прикрашає її обличчя. Вдома Валентина Миколаївна – вправна господиня, турботлива мама і бабуся.

Життя Валентини Олексієнко впорядковане. Усі її професійні навички супроводжують її як на роботі, так і в повсякденні. Ця жінка визначається порядністю, чесністю, принциповістю. Її поважають і колеги, і сусіди.

Зичимо цій шанованій людині з нагоди професійного свята добробуту, процвітання, подальшої плідної праці та нових звершень.

Валентина Журавська.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *