Дзвінок прозвучав, 25 уже минуло…

Життя – потяг, який стрімко несеться вдаль. На шляху його руху є спільна зупинка – «Школа», а потім у кожного свій маршрут, свої життєві далі і зупинки, свої пасажири, свої болі і тривоги, радощі й успіхи.

Нещодавно відбулася зустріч однокласників 11-А класу випуск-ників 1992 року Володарськ-Волинської школи №2 (нині Хорошівська гімназія).

Сидячи за партами, колишні учні поверталися спогадами в щасливі, безтурботні та романтичні роки. Це були спогади про першого вчителя – Григорія Онисимовича Семенчука, перший урок, перше кохання, перші кроки в самостійне життя.

Згадували улюблені предмети, вчителів, цікаві епізоди зі шкільного життя.

Кожен із колишніх випускників 11-А класу розповів про свій життєвий і трудовий шлях.

Вони всі утверджували справжні цінності життя: людяність, порядність, працьовитість, любов до своєї землі. Серед випускників були і вчителі (Олена Бенедюк, Наталія Молчанкова), і медпрацівники (Олена Козак, Тетяна Виноградська), і старший лейтенант Збройних сил України – Людмила Михайленко, а також працівники будівельної сфери (Ігор Денисюк, Руслан Михайленко, Олександр Лавринчук, Віктор Тивоненко), приватні підприємці (Павло Байєр, Руслан Мошківський, Ігор Колодій, Олена Бахур), найкраще розуміється в автомобілях – Сергій Семеній, наша Надія Сокирко – відома художниця Литви, а Валентина Бенедичук – уміла швачка.

Приємна зустріч залишила багато позитивних емоцій і подарувала море вражень.

Валентина Онофріюк.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *