У Хорошеві у Свято-Михайлівському храмі відзначили ювілеї та освятили пам’ятник апостолам Петру і Павлу

12 липня, у День первоверховних апостолів Петра і Павла у Хорошеві в Свято-Михайлівській церкві відбулася святкова літургія з нагоди відзначення знаменних дат – 20-ліття храму, 25-ліття служіння о. Петра (Павицького) в сані священика і настоятеля церкви, освячення пам’ятного знака первоверховним апостолам Петру і Павлу, який встановлено на подвір’ї храму.

Божественну літургію провів митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон, йому співслужив собор священиків у складі митрофорного протоієрея Петра – настоятеля храму, митрофорного протоієрея Віктора – благочинного району і настоятеля Рижанської церкви, протоієрея Вадима – настоятеля Хорошівської Свято-Андріївської церви, протоієрея Володимира – настоятеля Зубринської церкви, протоієрея Андрія, – настоятеля церкви в Білокоровичах Олевського району, ієрея Сергія – настоятеля церкви в Коростенському районі, протоієрея Сергія, який служить в Андрушівському районі, ієрея Сергія – настоятеля Краївщинської та Березівської церков, протоієрея Андрія з Городниці Новоград-Волинського району, протоієрея Іоаннікія з Добриня.

Священики та віряни у своїх молитвах возносили подяку Господу, Пресвятій Богородиці, апостолам Христовим і всім святим. Молились за мир і благоденствіє в Україні.

Дуже приємно, що серед священиків, які брали участь у богослужінні, були ті, кого у свій час учив та наставляв о. Петро, і вони теж обрали шлях служіння Богу. Це о. Андрій (Шевчук), о. Сергій (Цицюра), о. Сергій (Саванчук), о. Андрій (Зінченко).

На кліросі під час святкового богослужіння був хор у складі викладачів Хорошівської музичної школи під керівництвом Марини Косінської.

Після літургії відбулося освячення пам’ятника апостолам Петру і Павлу і Хресна хода.

Митрополит Віссаріон звернувся до вірян з проповіддю, в якій закликав бути терплячими, мудрими і творити добро своїми думками і справами в ім’я Господа і своїх ближніх.

Настоятель Свято-Михайлівського храму о. Петро приймав вітання від митрополита, священиків, прихожан храму, а також від голови районної державної адміністрації Галини Ширченко.

Надія Панченко.
Фото Галини Мінялук.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *