Сколобів купальський

Цьогоріч уперше у Сколобові 7 липня відбувся яскравий районний фестиваль «На Івана, на Купала…».

У ньому взяли участь аматорські художні колективи з восьми сільських громад району – з Радич, Сколобова, Зубринки, Знам’янки, Бере-зівки, Дворищ, Рижан, Суховолі. На свято до Сколобова прибуло багато учасників та гостей із району.

Із вітальним словом до сколобівців та гостей свята виступив в.о. старости Сколобівської громади Микола Ярославович Лисюк.

Кожен художній колектив запам’ятався глядачам своїм неповторним виступом. Сколобівський «Самовар», аматори Хорошівського та Дворищенського будинків культури показували уривки з народного обрядового дійства на свято Івана Купала. Тут були лісовики, водяники, дівчата водили хороводи, плели вінки, відтворювалися народні молодіжні гуляння.

Глядачі із захопленням сприймали художнє читання, народні купальські та петрівські пісні у виконанні аматорських художніх колективів і солістів.

На завершення свята виступив начальник відділу культури Олег Шишук, який ви-словив удячність господарям за гарну організацію свята, аматорським колективам – за виконавську майстерність та побажав, щоб таке народне свято у Сколобові стало традиційним і сприяло розвитку й популяризації народного обрядового мистецтва.

А ввечері сколобівчани та гості могли відвести душу в танцях на дискотеці.

Світлана Федоренко.
Фото Ірини Слобожан.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *